See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vorming, ontwikkeling en uitvoering van de voorliggende voorzieningen (Dorpsteam).
Beschreibung: De opdracht betreft de vorming, ontwikkeling en uitvoering van de voorliggende voorzieningen, in 2024 verder samengebracht in het Dorpsteam[IA4.1][WV4.2], binnen de gemeente Dongen. Hierbij gaat het over een breed scala aan inzet, in ieder geval over de inzet van: • Algemeen maatschappelijk • Schoolmaatschappelijk werk • Brugfunctionaris • Jongerenwerkers • Ouderenwerkers • (Onafhankelijke) cliëntondersteuning • Sociaaljuridische ondersteuning • ANWB-automaatje • Vrijwilligers • Ervaringsdeskundigen Zij organiseren ontmoeting, collectieve activiteiten, groepsaanbod, trainingen en lichte individuele ondersteuning. Daarbij wordt ingespeeld op behoeften van inwoners, buurten en wijken en verwacht de gemeente Dongen dat hier vanuit de opdracht [IV|VB5.1]flexibel en snel op wordt gehandeld. Dit alles is noodzakelijk voor het realiseren van een sterke, inclusieve en toekomstbestendige sociale basis waarin inwoners, ongeacht leeftijd, achtergrond of situatie, meedoen, zelf- en samenredzaam € 1.865.000,- per jaar € 7.460.000,- voor 4 jaar Mogelijk worden nog extra plustaken afgenomen, maar die zijn optioneel. Daarvoor is op dit moment nog geen budget beschikbaar, mogelijk in de komende jaren wel. Als er budget wordt goedgekeurd door de Raad voor de optionele plustaken zou dat liggen tussen de ca € 50.000,- en € 500.000,-. Dat is nog onbekend op dit moment. Aan hetgeen hier staat beschreven met betrekking tot de optionele plustaken kunnen geen rechten ontleend worden.
Interne Kennung: 2026-187808
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2026-187808
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1