2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodání sanitních vozidel
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání 14 kusů sanitních vozidel ZZS kategorie „B“ ve smyslu ČSN EN 1789 a 4 kusů sanitních vozidel ZZS pro RLP v setkávacím systému „RENDEZ-VOUS“. Veřejná zakázka je rozdělena na 5 částí (č. 1-5) ve smyslu § 101 zákona a zadavatel umožňuje dílčí plnění, dodavatel může podat nabídku na jednu nebo více částí veřejné zakázky: Část č.1: vozidla tzv. „městská verze“- 4 kusy Část č.2: vozidla se zvýšenou průchodností- 8 kusů Část č.3: vozidlo BIOHAZARD- 1 kus Část č.4: vozidlo NOVOROZENCI- 1 kus Část č.5: vozidla RENDEZ-VOUS- 4 kusy
Interne Kennung: ZZS/Do/2026/3/sanitní vozidla
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: vozidlo NOVOROZENCI
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání 1 kusu vozidla NOVOROZENCI.
Interne Kennung: část č.4
Los: LOT-0007
Titel: vozidla RENDEZ-VOUS
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání 4 kusů vozidel RENDEZ-VOUS.
Interne Kennung: část č.5
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Los: LOT-0005
Titel: vozidlo BIOHAZARD
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání 1 kusu vozidla BIOHAZARD.
Interne Kennung: část č.3
Los: LOT-0004
Titel: vozidla se zvýšenou průchodností
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání 8 kusů vozidel se zvýšenou průchodností.
Interne Kennung: část č.2
Los: LOT-0001
Titel: vozidla tzv. „městská verze“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání 4 kusů vozidel tzv. „městská verze".
Interne Kennung: část č.1