399777-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Versicherungen – Komplexní pojištění města Židlochovice a jeho organizací
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomplexní pojištění města Židlochovice a jeho organizací
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pojištění majetku a pojištění odpovědnosti, flotilové pojištění vozidel, skupinové úrazové pojištění města Židlochovice, a to s možností automatické prolongace
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 - Pojištění majetku a odpovědnosti
BeschreibungPojištění majetku a odpovědnosti města Židlochovice s možností automatické prolongace
Interne KennungČást 1 - Pojištění majetku a odpovědnosti
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Optionen
Beschreibung der Optionen- budoucí plánované investice; - nabytí nového majetku do vlastnictví zadavatele zohledněné příslušeným navýšením pojistných částek; - budoucí úprava pojistné hodnoty majetku zadavatele dle inflačních koeficientů ČSÚ zohledněná příslušným navýšením pojistných částek; - budoucí úprava limitů a sublimitů pro pojištění odpovědnosti dle inflačních koeficientů ČSÚ nebo v důsledku změny legislativy upravující výši odškodnění; - rozšíření rozsahu krytí (nová pojistná nebezpečí, navýšení stávajících limitů, zahrnutí dosud nepojištěných doložek apod.). - rozšíření seznamu spolupojištěných subjektů spolu s jejich majetky a riziky
LosLOT-0003
TitelČást 3 - Skupinové úrazové pojištění
BeschreibungSkupinové úrazové pojištění města Židlochovice s možností automatické prolongace
Interne KennungČást 3 - Skupinové úrazové pojištění
Haupteinstufung (cpv): 66512100 Unfallversicherungen
Beschreibung der Optionen- rozšíření rozsahu krytí (nová pojistná nebezpečí, navýšení stávajících limitů, zahrnutí dosud nepojištěných doložek apod.). - rozšíření seznamu spolupojištěných subjektů spolu s jejich majetky a riziky
LosLOT-0002
TitelČást 2 - Pojištění vozidel
BeschreibungPojištění vozidel města Židlochovice s možností automatické prolongace
Interne KennungČást 2 - Pojištění vozidel
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Beschreibung der Optionen- budoucí úprava seznamu pojištěných vozidel pro zohlednění nově pořízených nebo naopak vyřazených vozidel; - rozšíření rozsahu krytí (nová pojistná nebezpečí, navýšení stávajících limitů, zahrnutí dosud nepojištěných doložek apod.). - rozšíření seznamu spolupojištěných subjektů spolu s jejich majetky a riziky