399792-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Obecní dům v Dolních Nivách - projektová dokumentace
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObecní dům v Dolních Nivách - projektová dokumentace
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zhotovení všech stupňů projektové dokumentace, inženýrská činnost a poskytnutí souvisejících odborných výkonů v průběhu zadávacího řízení na zhotovitele stavby v souvislosti s realizací projektu Obecní dům v Dolních Nivách.
Interne KennungP25V00000110
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo využít vyhrazené změny závazku spočívající: - V prodloužení doby plnění veřejné zakázky uvedené v článku 3) odst. 3.3 písm. f) inženýrské služby v návrhu smlouvy. Doba plnění může být prodloužena v případě, že bez zavinění dodavatele neobdrží stanoviska účastníků řízení do dvou (2) měsíců od odeslání žádosti, a to o dobu, o kterou obdrží stanoviska později. Postup je blíže specifikován v rámci závazného návrhu smlouvy o dílo. - Vzhledem k tomu, že zadavatel má časové omezení, týkající se doby plnění dané rozhodnutím o dotaci, je zde předpoklad, že zadavatel vydá pokyn k zahájení prací na projektové dokumentaci pro provádění staveb dříve, než bude vydáno povolení k záměru. Nelze zcela vyloučit, že předání DPS tak může proběhnout před vydáním tohoto povolení v případě určitých komplikací v rámci povolení stavby, popř. s ohledem na stávající dlouhé termíny na stavebních úřadech, proto si zadavatel vyhrazuje, že v případě že dojde v rámci povolení záměru na nové skutečnosti, které vyvstali až po předání DPS, provede dodavatel aktualizaci DPS s tím, že zapracuje do DPS tyto požadavky nebo změny, a to nejpozději do 1 měsíce od vydání nabytí právní moci povolení záměru, popř. odstranění stavby. Postup je blíže specifikován v rámci závazného návrhu smlouvy o dílo. - V případě, že nebude zadavateli poskytnutá zamýšlená dotace na projektovou dokumentaci nebo výstavbu, popř. z jiných závažných důvodů, které zadavatel nemohl předjímat, může zadavatel zúžit předmět plnění (např. o stupeň pro provádění stavby nebo její části). O této skutečnosti bude dodavatele bezodkladně informovat. Dodavatel v tomto případě nemá nárok na žádnou finanční náhradu, ani na úhradu za neprovedené plnění.