2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering speeltoestellen Berneze en Meierijstad
Beschreibung: Levering speeltoestellen Verwachte totaalomzet Bernheze circa 200.000 euro in vier jaar; Meierijstad circa 400.000 euro in vier jaar
Interne Kennung: 2025-4022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1Bernheze
Beschreibung: Het leveren en plaatsen van speeltoestellen in de gemeente Bernheze zie hoofdaankondiging
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Meierijstad
Beschreibung: Het leveren van speeltoestellen in de gemeente Meierijstad Zie hoofdaankondiging
Interne Kennung: 2