See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla pracowników oraz dodatkowej opieki medycznej dla pracowników i członków rodzin Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zakupu jest świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla pracowników Spółek Segmentu, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, w szczególności obejmujących wykonywanie badań wstępnych, okresowych i kontrolnych, wydawanie orzeczeń lekarskich o zdolności do pracy, a także innych badań wymaganych przepisami prawa. Zakres zamówienia obejmuje również zapewnienie dodatkowej, dobrowolnej opieki medycznej (pakiety medyczne) dla pracowników PGE Energetyka Kolejowa oraz – w zależności od wybranego wariantu – dla ich osób bliskich. Usługa dodatkowej opieki medycznej obejmuje m.in. konsultacje lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej i specjalistów, badania diagnostyczne, profilaktykę zdrowotną oraz dostęp do placówek medycznych w ramach sieci usługodawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 228873-2026
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00019/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega możliwości skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 ust 1 Ustawy PZP, zwana dalej „Opcją”, która polegać będzie na możliwości wydłużenia okresu obowiązywania Umowy ponad okres wskazany w § 6 ust. 1 pkt 2 Umowy – Załącznik nr 2 do SWZ. 2. Zamawiający, korzystając z Opcji wydłuży Umowę na okres kolejnych 12 m-cy.