2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting Oranjebuurt
Beschreibung: De huidige bestrating met betonstraatstenen (rijbaan) en betontegels (trottoirs) is meer dan 50 jaar oud en de inrichting voldoet niet meer aan de eisen van deze tijd waardoor de wijk een verouderde uitstraling heeft. Het rioolstelsel is verouderd (maar kan deels gerelined worden), de rioolaansluitingen (deels bestaande uit gres) zijn aan vervanging toe. De hiervoor genoemde situatie maken dat de openbare ruimte dringend behoefte heeft aan een reconstructie om het gebied voor de komende decennia weer op orde te brengen. Het project omvat het opwerken van een VO tot en met een UO (incl. onderliggende stukken) en de realisatie van de herinrichting van een woonwijk. Herinrichting openbare ruimte in een woonwijk Dit omvat ca.: 25.000 m2 straatwerk 5.000 m1 riool (vervangen of relinen DWA en aanbrengen HWA) 1.300 m2 groeninrichting verwijderen en aanplanten (incl. bomen)
Interne Kennung: P115
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233320 Fundamentierungsarbeiten für Landstraßen, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71324000 Baukostenberechnung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gehele werk
Interne Kennung: 1