See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia Apteki wraz z pracami modernizacyjnymi i instalacyjnymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup Systemu do przechowywania i ordynacji leków cytostatycznych oraz Systemu do dystrybucji leków Unit Dose wraz z pracami modernizacyjnymi i instalacyjnymi oraz wyposażeniem niemedycznym w pomieszczeniach Apteki Szpitalnej i w pomieszczeniu farmaceutycznego punktu konsultacyjnego dla Pacjenta onkologicznego oraz integracja urządzeń z systemem HIS. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach zadania „Modernizacja Apteki Szpitalnej” w ramach przedsięwzięcia Rozwój nowoczesnej opieki wysokospecjalistycznej, onkologicznej poprzez modernizację infrastruktury Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” oraz dotacji z budżetu Województwa Wielkopolskiego. Informacja o wstępnych konsultacjach rynkowych: Zamawiający informuje, że przed wszczęciem postępowania przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe. Ogłoszenie o wstępnych konsultacjach rynkowych została opublikowana na stronie Zamawiającego: https://wsz.leszno.pl/wstepna-konsultacja-rynkowa/
Interne Kennung: DZ-751-78/25
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 48180000 Medizinsoftwarepaket, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 1 : System do przechowywania i ordynacji leków cytostatycznych
Beschreibung: Pakiet nr 1 : System do przechowywania i ordynacji leków cytostatycznych - komora laminarna do cytostatyków, - robot do produkcji cytostatyków, - mobilne urządzenie do szczelnego zgrzewania odpadów cytotoksycznych - 2 szt., - nastołowy wyciąg laboratoryjny, - kompaktowa wytrząsarka laboratoryjna z kontrolerem obrotów i timerem,
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 2 : Systemu do dystrybucji produktów leczniczych Unit Dose
Beschreibung: Pakiet nr 2 : Systemu do dystrybucji produktów leczniczych Unit Dose - automatyczny system magazynowania i dystrybucji produktów lekowych, - szafy lekowe – 15 szt. (w tym 5 szt, z zadania Zakup systemowych szaf oddziałowych wraz z automatycznym systemem przygotowania i weryfikacji produktów leczniczych ) - system ujednoliconych pojemników do przechowywania i transportowania produktów leczniczych, - montaż systemu monitoringu temperatury i wilgotności - wyposażenie Apteki Szpitalnej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - prace adaptacyjne w pomieszczeniach Apteki Szpitalnej i w pomieszczeniu farmaceutycznego punktu konsultacyjnego dla Pacjenta onkologicznego oraz integracja urządzeń z systemem HIS
Interne Kennung: Pakiet nr 2