399953-2025 - Ergebnis
Niederlande – Fotografische Geräte – NU GLR - Video apparatuur 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU GLR - Video apparatuur 1
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op de levering van diverse film- en video gerelateerde apparatuur ten behoeve van het Grafisch Lyceum te Rotterdam. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het DAS Fotografie, filmapparatuur en accessoires.
Vorherige Bekanntmachung: 393456-2021
Interne Kennung: T141382
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38650000 Fotografische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000