400010-2026 - Planung
Tschechien – Medizinische Geräte – VN Brno – zdravotnická technika pro odborná oddělení - nákup 2026
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVN Brno – zdravotnická technika pro odborná oddělení - nákup 2026
BeschreibungPředmětem zadávané nadlimitní veřejné zakázky (dále také „VZ“) pod názvem „VN Brno – zdravotnická technika pro odborná oddělení - nákup 2026“ jsou dodávky zdravotnické techniky pro potřeby jednotlivých oddělení Vojenské nemocnice Brno, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let a dodávka spotřebního materiálu souvisejících s předmětem dodávek, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelVrtací a pilový systém
BeschreibungSystém určený pro použití při ortopedických výkonech. Uvedená předpokládaná hodnota této části odpovídá hodnotě dodávky přístroje/přístrojů, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let a dodávka spotřebního materiálu souvisejících s předmětem dodávek, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Optionen
Beschreibung der OptionenDodávka příslušenství a zařízení souvisejícího s předmětem plnění. Předpokládaný rozsah vyhrazené změny - do 30% předpokládané hodnoty části VZ.
LosLOT-0007
TitelAnesteziologický přístroj
BeschreibungPracoviště pro podávání anestezie a ventilaci pacientů během operačních výkonů s integrovanými funkcemi monitorace a řízení anestezie, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let a dodávka spotřebního materiálu souvisejících s předmětem dodávek, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung7
Haupteinstufung (cpv): 33172100 Ausrüstung für Anästhesie
LosLOT-0006
TitelOftalmologické operační křeslo
BeschreibungSpecializované ergonomické křeslo určené pro práci lékaře při oftalmologických vyšetřeních a operačních výkonech, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung6
Haupteinstufung (cpv): 33192340 Möbel für OP-Säle, außer Tischen
LosLOT-0005
TitelSektorové UZV sondy
BeschreibungUltrazvukové sondy určené pro specializovaná vyšetření v oblasti kardiologie, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung5
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
LosLOT-0004
TitelUltrazvuky
BeschreibungDiagnostické ultrazvukový přístroje vyšší třídy určené zejména pro kardiologii vč. sondového vybavení, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung4
Haupteinstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
LosLOT-0003
TitelOční laser YAG
BeschreibungZdravotnický prostředek určený k laserovým terapeutickým výkonům v oftalmologii, zejména k ošetření komplikací po operaci šedého zákalu a k léčbě vybraných onemocnění oka, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung3
Haupteinstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
LosLOT-0008
TitelMonitory vitálních funkcí
BeschreibungPřístroje pro kontinuální sledování základních životních funkcí pacienta včetně integrace do nemocničních informačních systémů, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let a dodávka spotřebního materiálu souvisejících s předmětem dodávek, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung8
Haupteinstufung (cpv): 33195100 Monitoren
LosLOT-0002
TitelEKG
BeschreibungDigitální elektrokardiograf určený pro pořizování, zpracování, tisk a elektronickou archivaci EKG záznamů s automatickou interpretací výsledků a možností propojení s nemocničními informačními systémy, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let a dodávka spotřebního materiálu souvisejících s předmětem dodávek, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 33121500 Elektrokardiogramm
LosLOT-0009
TitelInfuzní technika
BeschreibungModulární systém lineárních a injekčních dávkovačů určený pro bezpečné a přesné podávání léčiv a infuzních roztoků na oddělení intenzivní péče, včetně centralizovaného monitorování a integrace do nemocničních informačních systémů, zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let a dodávka spotřebního materiálu souvisejících s předmětem dodávek, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung9
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
LosLOT-0012
TitelZdrojové mosty
BeschreibungStropní systém pro rozvod medicinálních plynů, elektrické energie a datových připojení ve zdravotnických provozech, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung12
Haupteinstufung (cpv): 44163160 Verteilerleitungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
LosLOT-0011
TitelStomatologické křeslo
BeschreibungSpecializované křeslo určené pro stomatologické vyšetření a ošetření pacientů, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let a dodávka spotřebního materiálu souvisejících s předmětem dodávek, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung11
Haupteinstufung (cpv): 33192410 Stühle für Zahnbehandlungen
LosLOT-0010
TitelNemocniční lůžka JIP
BeschreibungZdravotnická lůžka pro neurologickou jednotku intenzivní péče, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu v trvání 8 let, s možnou prolongací trvání smlouvy na veřejnou zakázku.
Interne Kennung10
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten