See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Pełnienie obowiązków Inżyniera Kontraktu wraz ze świadczeniem usług nadzoru inwestorskiego przy przygotowaniu realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Kompleksowa przebudowa obiektów Palmiarni Poznańskiej””
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Pełnienie obowiązków Inżyniera Kontraktu wraz ze świadczeniem usług nadzoru inwestorskiego przy przygotowaniu realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Kompleksowa przebudowa obiektów Palmiarni Poznańskiej”” - postępowanie numer PIM/02/25/ZP11/2020-258. 2. Zakres robót budowlanych podlegających nadzorowi został szczegółowo określony w Dokumentacji Projektowej, stanowiącej Załącznik nr 2 do SWZ oraz Załącznik nr 3 do SWZ – Załącznik nr 1 do IPU. 3. Dodatkowe informacje dotyczące szczegółowego zakresu zamówienia / obowiązków Wykonawcy zawarte zostały w Projektowanych postanowieniach umowy – Załączniku nr 1 do SWZ. 4. Przedmiot Zamówienia został opisany kodami CPV: • 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne • 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne • 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania • 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi • 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją 5. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7) Ustawy Pzp (do 50% wartości zamówienia podstawowego) w przypadku wystąpienia okoliczności, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy Pzp. Przedmiot wspomnianych zamówień stanowić będą usługi podobne, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje udzielenie tego rodzaju zamówień w szczególności, gdy zajdzie konieczność i / lub potrzeba wykonania zakresów prac nieuwzględnionych aktualnie w ramach zakresu zamówienia podstawowego, a których wykonanie będzie możliwe poprzez powtórzenie usług podobnych, co przewidziane w ramach zakresu zamówienia podstawowego. Warunkiem udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu usług podobnych jest potwierdzenie, że: • dotychczasowy Wykonawca realizował usługi w terminie i z najwyższą starannością, • dotychczasowy Wykonawca zapewni nie gorszy standard wykonywania nowego zamówienia niż zamówienia podstawowego, • dotychczasowy Wykonawca zaakceptuje istotne warunki dotychczasowej umowy, • Zamawiający przeprowadzi z dotychczasowym Wykonawcą negocjacje, w wyniku których zostanie uzgodnione wynagrodzenie oraz termin wykonania takiego zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 185771-2025
Interne Kennung: PIM/02/25/ZP11/2020-258
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: „Pełnienie obowiązków Inżyniera Kontraktu wraz ze świadczeniem usług nadzoru inwestorskiego przy przygotowaniu realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Kompleksowa przebudowa obiektów Palmiarni Poznańskiej””
Interne Kennung: PIM/09/24/ZP37/2017-135