400096-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Capaciteit en expertise Legal
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCapaciteit en expertise Legal
BeschreibungCorporate Legal De afdeling Corporate Legal bestaat uit vijf bedrijfsjuristen, een manager en een secretaresse en acteert binnen een complexe en dynamische werkomgeving. De afdeling is verantwoordelijk voor het adviseren van het bestuur en interne afdelingen over uiteenlopende juridische vraagstukken en voert -al dan niet in samenwerking met externe advocaten- juridische procedures. De werkzaamheden concentreren zich met name op het algemeen privaatrecht, waaronder contractenrecht, IT- & datarecht, aanbestedingsrecht en arbeidsrecht, alsmede op het bestuursrecht, waaronder de Algemene wet bestuursrecht en de Wet luchtvaart. Corporate Legal adviseert zowel gevraagd als ongevraagd en waarborgt daarbij de onafhankelijke juridische oordeelsvorming en valt rechtstreeks onder de CFO. Vanuit deze juridische expertise draagt de afdeling bij aan de realisatie van de strategische en operationele doelstellingen van LVNL.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung137
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Place of performance
Postal address: Stationsplein ZuidWest 1001
Town: Schiphol-Oost
Postcode: 1117 CV
Country subdivision (NUTS): Groot-Amsterdam (NL32B)
400096-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Capaciteit en expertise Legal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Capaciteit en expertise Legal
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 137