See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy paliw płynnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie sukcesywnych dostaw paliw płynnych: oleju napędowego ON (standardowego), oleju napędowego ON (o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych), Benzyny bezołowiowej Pb-95, gazu LPG, oraz gazu propan-butan w butlach 11 kg.
Vorherige Bekanntmachung: 145936-2026
Interne Kennung: DS.261.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134100 Dieselöl, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG), 09122000 Propan und Butan
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. I - Sukcesywne dostawy oleju napędowego (ON) oraz benzyny bezołowiowej (Pb-95)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie sukcesywnych dostaw n/w paliw płynnych: a) Oleju napędowego ON (standardowy, właściwy do warunków klimatycznych) w ilości około 1 150 m3 b) Oleju napędowego ON (o polepszonych własnościach niskotemperaturowych) w ilości około 10 m3 c) Benzyny bezołowiowej Pb-95 w ilości około 220 m3 2) Dostawy będą realizowane przez Wykonawcę na koszt własny. 3) Ilości dostarczonego paliwa będą rozliczane w temperaturze referencyjnej 15°C. 4) Oferowane paliwa muszą spełniać wymogi jakościowe dla paliw ciekłych określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. 2024 poz. 1018) oraz w Polskiej Normie: a) olej napędowy (ON standardowy) – PN-EN 590, b) olej napędowy (ON o polepszonych wł. niskotemperaturowych) – PN-EN 590, c) benzyny bezołowiowej Pb-95 – PN-EN 228 5) Oferowane przez Wykonawcę paliwa muszą spełniać warunki dopuszczenia do obrotu i stosowania na terenie Polski 6) Warunki płatności dla paliw płynnych: Płatność należna za wykonanie umowy realizowana będzie przelewem na rachunek bankowy Wykonawcy na podstawie faktur VAT, z zachowaniem cen i terminów określonych przez strony w umowie. Zamawiający wymaga, by termin dokonania zapłaty wynosił 30 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionej faktury. 7) Cena oferty dla paliw płynnych: a) Podstawą ustalenia ceny jednostkowej netto paliw będzie cena ogłoszona przez ORLEN S.A. na oficjalnej stronie internetowej na dzień 17.03.2026 r, którą należy podać w formie określonej na formularzu oferty stanowiącym Załącznik 1 do niniejszej specyfikacji, pomniejszoną o stałe rabaty. Oficjalną stronę internetową można znaleźć pod adresem: https://www.orlen.pl/pl/dla-biznesu/hurtowe-ceny-paliw b) W trakcie realizacji umowy cena jednostkowa paliw ustalana będzie jako obowiązująca w dniu dostawy na podstawie cen paliw netto, ogłaszanych przez ORLEN S.A.
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywne dostawy gazu propan-butan (LPG)
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie sukcesywnych dostaw gazu LPG – właściwego dla warunków klimatycznych - w ilości łącznej około 190 000 litrów. 2) Dostawy będą realizowane przez Wykonawcę na koszt własny. 3) Dostawa będzie odbywać się na warunkach określonych w projekcie umowy (Załącznik 5B do SWZ). 4) Warunki płatności Płatność należna za wykonanie umowy realizowana będzie przelewem na rachunek bankowy Wykonawcy na podstawie faktur VAT, z zachowaniem cen i terminów określonych przez strony w umowie. Zamawiający wymaga, aby termin płatności wynosił 14 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionej faktury. 5) Wymagania formalne co do dopuszczenia w obrocie. Oferowane przez Wykonawcę paliwo musi spełniać warunki dopuszczenia do obrotu i stosowania na terenie Polski. Oferowany gaz LPG musi spełniać wymagania jakościowe dla skroplonego gazu LPG zgodnie z warunkami Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 28 maja 2021 r. w sprawie wymagań jakościowych dla gazu skroplonego (LPG) (tj. Dz.U. 2024 poz. 744). 6) Cena oferty a) Podstawą ustalenia ceny będzie cena netto gazu LPG ogłoszona przez ORLEN S.A. dla Województwa podkarpackiego na oficjalnej stronie internetowej na dzień 17.03.2026 r., którą należy podać w formie określonej na formularzu oferty stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji, pomniejszonej o stały rabat. Oficjalną stronę internetową można znaleźć pod adresem: https://www.orlen.pl/pl/dla-biznesu/hurtowe-ceny-paliw b) W trakcie realizacji umowy cena gazu LPG za jeden litr ustalana będzie jako obowiązująca w dniu dostawy na podstawie cen netto ogłaszanych przez ORLEN S.A. dla Województwa podkarpackiego.
Haupteinstufung (cpv): 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywne dostawy gazu propan-butan w butlach 11kg
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie sukcesywnych dostaw gazu propan-butan w butlach 11 kg w łącznej ilości około 2 000 szt. Cząstkowe dostawy gazu w butlach będą odbywać się na zamówienia składane przez Zamawiającego. Termin realizacji dostawy będzie uzgadniany przez Strony - jednak nie później niż 48 godzin od złożenia zamówienia. 2) Dostarczony gaz propan-butan w butlach musi spełniać wymagania jakościowe zgodnie z normą PN-EN 589 oraz warunki dopuszczenia do obrotu i stosowania na terenie Polski. 3) Wykonawca wydzierżawi nieodpłatnie Zamawiającemu na czas trwania umowy w dobrym stanie technicznym i estetycznym, legalizowane butle stalowe oraz kontenery stalowe do przechowywania gazu. 4) Warunki płatności Płatność należna za wykonanie umowy realizowana będzie przelewem na rachunek bankowy Wykonawcy na podstawie faktur VAT, z zachowaniem cen i terminów określonych przez strony w umowie. Zamawiający wymaga, aby termin płatności wynosił 14 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionej faktury. 5) Cena oferty a) Podstawą ustalenia ceny będzie hurtowa cena gazu propan-butan w butlach publikowana na stronie internetowej przez portal e-petrol.pl dla województwa Podkarpackiego (publikacja na dzień 17.03.2026 r.), którą należy podać w formie określonej na formularzu oferty stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji, pomniejszonej o stały rabat. Strona znajduje się pod adresem: https://www.e-petrol.pl/ b) Dostawy gazu realizowane będą na podstawie ceny obowiązującej w dniu dostawy, podawanej przez e-petrol.pl dla województwa Podkarpackiego.
Haupteinstufung (cpv): 09122000 Propan und Butan