See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D/63/2026 Kompleksowe wyposażenie meblowe dla różnych obiektów Uniwersytetu Opolskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Kompleksowe wyposażenie meblowe dla różnych obiektów Uniwersytetu Opolskiego, w podziale na części: Część nr 1 – Kompleksowe wyposażenie części mieszkalnej (meble mieszkalne) Domu Studenta „Spójnik” – Segment A i B Część nr 2 – Kompleksowe wyposażenie części mieszkalnej (zabudowa kuchenna) Domu Studenta „Spójnik” – Segment A i B Część nr 3 – Kompleksowe wyposażenie części biurowej Domu Studenta „Spójnik” – Segment C Część nr 4 – Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla Instytutu Informatyki 1. Opis przedmiotu zamówienia: w odniesieniu do części nr 1 stanowi załącznik nr 1A do SWZ, w odniesieniu do części nr 2 stanowi załącznik nr 1B do SWZ, w odniesieniu do części nr 3 stanowi załącznik nr 1C do SWZ. w odniesieniu do części nr 4 stanowi załącznik nr 1D do SWZ. 2.1. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: w części nr 1 wynosi maksymalnie 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, w części nr 2 wynosi maksymalnie 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, w części nr 3 wynosi maksymalnie 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy, w części nr 4 wynosi 45 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy 3.1. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wskazany w części nr 4 jest terminem maksymalnym na wykonanie przedmiotu zamówienia. Wykonawca w ofercie może wskazać krótszy termin realizacji przedmiotu zamówienia, jednak nie krótszy niż 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy – odpowiednio do części 4 Pkt. 19.2.4. SWZ stosuje się
Interne Kennung: D/63/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której udostępniano SWZ oraz na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia oraz za pośrednictwem której odbywa się komunikacja pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1307048, zwana dalej platformą zakupową. 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu: 2.1.na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy Pzp (z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy). 2.2. na podstawie art.7 ust.1 ustawy z dnia 13.04.2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025 poz. 514), dalej jako ustawa o szczególnych rozwiązaniach (Zamawiający wskazuje, że w zakresie przesłanki wykluczenia, o której mowa w pkt 2.2 powyżej Wykonawca składa oświadczenie w Części III Sekcja D jednolitego dokumentu „Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym”). 2.3.tj. nie są podmiotami, o których mowa w art.5k lit. a)-c) wprowadzonym art. 1 pkt 23 rozporządzenia 2022/576 do rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1); lub nie będą wykonywać przedmiotu zamówienia z udziałem podmiotów, o których mowa w art. 5k lit. a)-c) wprowadzonym art. 1 pkt 23 rozporządzenia 2022/576 do rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1). 3. Zamawiający nie przewiduje podstaw wykluczenia, o których mowa w art.109 ust.1 ustawy. 4. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art.139 ust.1 ustawy (tj. tzw. procedurę odwróconą). W pierwszej kolejności Zamawiający dokonana badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5.Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dn. 22.09.2026 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Kompleksowe wyposażenie części mieszkalnej (meble mieszkalne) Domu Studenta „Spójnik” – Segment A i B
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Kompleksowe wyposażenie meblowe dla różnych obiektów Uniwersytetu Opolskiego. Część nr 1 – Kompleksowe wyposażenie części mieszkalnej (meble mieszkalne) Domu Studenta „Spójnik” – Segment A i B Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1A do SWZ oraz rysunki techniczne. 1. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. 2. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, a także jego zainstalowania zgodnie z wizualizacjami stanowiącymi załącznik do dokumentacji (jeżeli dotyczy), a także wykonania wszelkich czynności mających na celu oddanie Zamawiającemu do użytku przedmiotu zamówienia, w terminie określonym w pkt. 4. Jeżeli dla dostarczonego wyposażenia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, montażu lub podłączenia, Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie. 3. Wykonawca musi zaoferować realizację pełnego przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia. Przedmiot umowy musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa musi odpowiadać normom CE w zakresie bezpieczeństwa urządzeń elektrycznych). 4. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 135, str. 1). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nierefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ. 5. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia elementów zapasowych dotyczących wyposażenia mebli – odpowiednio do części 1 - 3, w ilościach nie mniejszych niż: 5.1. uchwyty – minimum 1% łącznej liczby zastosowanych elementów, 5.2. zawiasy oraz prowadnice – minimum 1% łącznej liczby zastosowanych elementów, 5.3. fronty szuflad oraz drzwi – minimum 1% łącznej liczby zastosowanych elementów. 6. Dotyczy części 1 – 3: Zamawiający zaleca, aby Wykonawcy dokonali wizji pomieszczeń, w których realizowany będzie przedmiot zamówienia: Adres: Uniwersytet Opolski, Dom Studenta SPÓJNIK, ul. Katowicka 91-63, 45-060 Opole w celu zapoznania się z miejscem dostawy i montażu asortymentu zgodnie ze sztuką wykonania przedmiotu zamówienia. Przedmiotowa wizja nie jest obowiązkowa i nie będą miały zastosowania przepisy art. 226 ust.1 pkt 18 ustawy. Proponowany termin odbycia wizji pomieszczeń: w dniach 03.06.2026 r. – 08.06.2026 r. od godz. 9.00 do 15.00. Zaleca się wcześniejszy kontakt z p. Konradem Koziołem w celu umówienia dokładnego terminu i godziny odbycia wizji pomieszczeń, tel. kontaktowy 77 452 70 56. Zamawiający informuje, że podczas wizji pomieszczeń dotyczących przedmiotowego zamówienia nie będzie możliwości zadawania pytań oraz udzielenia wyjaśnień związanych z realizacją przedmiotu zamówienia. Ewentualne wnioski o wyjaśnienie treści SWZ należy składać w trybie przewidzianych w przepisach ustawy, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Rozdziałem I pkt. 12.8-12.9 SWZ 7.1. Wykonawca na przedmiot zamówienia udziela dwudziestu czterech [ 24 ] miesięcy gwarancji 7.2. Okres gwarancji wskazany w pkt. 7.1 jest okresem minimalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić dłuższy okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia, jednak nie dłuższy niż: 60 miesięcy, Rozdział I pkt. 19.2.2. oraz 19.2.5. SWZ stosuje się. 7.3. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia liczony jest od dnia dostarczenia przedmiotu zamówienia (potwierdzonego protokołem odbioru). 8.Termin realizacji przedmiotu zamówienia w części nr 1 wynosi maksymalnie do 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. 9. Przedmiot umowy dofinansowany ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na podstawie umowy nr 2437 z dnia 12.07.2024 r. Projekt nr 22-08-009 pn. „Przebudowa budynku DS. Spójnik
Interne Kennung: D/63/2026 Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 39700000 Haushaltsgeräte
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Kompleksowe wyposażenie części mieszkalnej (zabudowa kuchenna) Domu Studenta „Spójnik” – Segment A i B
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Kompleksowe wyposażenie meblowe dla różnych obiektów Uniwersytetu Opolskiego. Część nr 2 – Kompleksowe wyposażenie części mieszkalnej (zabudowa kuchenna) Domu Studenta „Spójnik” – Segment A i B Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1B do SWZ oraz rysunki techniczne. 1. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. 2. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, a także jego zainstalowania zgodnie z wizualizacjami stanowiącymi załącznik do dokumentacji (jeżeli dotyczy), a także wykonania wszelkich czynności mających na celu oddanie Zamawiającemu do użytku przedmiotu zamówienia, w terminie określonym w pkt. 4. Jeżeli dla dostarczonego wyposażenia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, montażu lub podłączenia, Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie. 3. Wykonawca musi zaoferować realizację pełnego przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia. Przedmiot umowy musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa musi odpowiadać normom CE w zakresie bezpieczeństwa urządzeń elektrycznych). 4. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 135, str. 1). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nierefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ. 5. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia elementów zapasowych dotyczących wyposażenia mebli, w ilościach nie mniejszych niż: 5.1. uchwyty – minimum 1% łącznej liczby zastosowanych elementów, 5.2. zawiasy oraz prowadnice – minimum 1% łącznej liczby zastosowanych elementów, 5.3. fronty szuflad oraz drzwi – minimum 1% łącznej liczby zastosowanych elementów. 6. Zamawiający zaleca, aby Wykonawcy dokonali wizji pomieszczeń, w których realizowany będzie przedmiot zamówienia: Adres: Uniwersytet Opolski, Dom Studenta SPÓJNIK, ul. Katowicka 91-63, 45-060 Opole w celu zapoznania się z miejscem dostawy i montażu asortymentu zgodnie ze sztuką wykonania przedmiotu zamówienia. Przedmiotowa wizja nie jest obowiązkowa i nie będą miały zastosowania przepisy art. 226 ust.1 pkt 18 ustawy. Proponowany termin odbycia wizji pomieszczeń: w dniach 03.06.2026 r. – 08.06.2026 r. od godz. 9.00 do 15.00. Zaleca się wcześniejszy kontakt z p. Konradem Koziołem w celu umówienia dokładnego terminu i godziny odbycia wizji pomieszczeń, tel. kontaktowy 77 452 70 56. Zamawiający informuje, że podczas wizji pomieszczeń dotyczących przedmiotowego zamówienia nie będzie możliwości zadawania pytań oraz udzielenia wyjaśnień związanych z realizacją przedmiotu zamówienia. Ewentualne wnioski o wyjaśnienie treści SWZ należy składać w trybie przewidzianych w przepisach ustawy, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Rozdziałem I pkt. 12.8-12.9 SWZ 7.1. Wykonawca na przedmiot zamówienia udziela dwudziestu czterech [ 24 ] miesięcy gwarancji 7.2. Okres gwarancji wskazany w pkt. 7.1 jest okresem minimalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić dłuższy okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia, jednak nie dłuższy niż: 60 miesięcy, Rozdział I pkt. 19.2.2. oraz 19.2.5. SWZ stosuje się. 7.3. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia liczony jest od dnia dostarczenia przedmiotu zamówienia (potwierdzonego protokołem odbioru). 8.Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi maksymalnie 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. 9. Przedmiot umowy dofinansowany ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na podstawie umowy nr 2437 z dnia 12.07.2024 r. Projekt nr 22-08-009 pn. „Przebudowa budynku DS. Spójnik
Interne Kennung: D/63/2026 Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39700000 Haushaltsgeräte
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Kompleksowe wyposażenie części biurowej Domu Studenta „Spójnik” – Segment C
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Kompleksowe wyposażenie meblowe dla różnych obiektów Uniwersytetu Opolskiego. Część nr 3 – Kompleksowe wyposażenie części biurowej Domu Studenta „Spójnik” – Segment C Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1C do SWZ oraz rysunki techniczne. 1. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. 2. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, a także jego zainstalowania zgodnie z wizualizacjami stanowiącymi załącznik do dokumentacji (jeżeli dotyczy), a także wykonania wszelkich czynności mających na celu oddanie Zamawiającemu do użytku przedmiotu zamówienia, w terminie określonym w pkt. 4. Jeżeli dla dostarczonego wyposażenia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, montażu lub podłączenia, Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie. 3. Wykonawca musi zaoferować realizację pełnego przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia. Przedmiot umowy musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa musi odpowiadać normom CE w zakresie bezpieczeństwa urządzeń elektrycznych). 4. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 135, str. 1). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nierefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ. 5. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia elementów zapasowych dotyczących wyposażenia mebli, w ilościach nie mniejszych niż: 5.1. uchwyty – minimum 1% łącznej liczby zastosowanych elementów, 5.2. zawiasy oraz prowadnice – minimum 1% łącznej liczby zastosowanych elementów, 5.3. fronty szuflad oraz drzwi – minimum 1% łącznej liczby zastosowanych elementów. 6. Zamawiający zaleca, aby Wykonawcy dokonali wizji pomieszczeń, w których realizowany będzie przedmiot zamówienia: Adres: Uniwersytet Opolski, Dom Studenta SPÓJNIK, ul. Katowicka 91-63, 45-060 Opole w celu zapoznania się z miejscem dostawy i montażu asortymentu zgodnie ze sztuką wykonania przedmiotu zamówienia. Przedmiotowa wizja nie jest obowiązkowa i nie będą miały zastosowania przepisy art. 226 ust.1 pkt 18 ustawy. Proponowany termin odbycia wizji pomieszczeń: w dniach 03.06.2026 r. – 08.06.2026 r. od godz. 9.00 do 15.00. Zaleca się wcześniejszy kontakt z p. Konradem Koziołem w celu umówienia dokładnego terminu i godziny odbycia wizji pomieszczeń, tel. kontaktowy 77 452 70 56. Zamawiający informuje, że podczas wizji pomieszczeń dotyczących przedmiotowego zamówienia nie będzie możliwości zadawania pytań oraz udzielenia wyjaśnień związanych z realizacją przedmiotu zamówienia. Ewentualne wnioski o wyjaśnienie treści SWZ należy składać w trybie przewidzianych w przepisach ustawy, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Rozdziałem I pkt. 12.8-12.9 SWZ 7.1. Wykonawca na przedmiot zamówienia udziela dwudziestu czterech [ 24 ] miesięcy gwarancji 7.2. Okres gwarancji wskazany w pkt. 7.1 jest okresem minimalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić dłuższy okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia, jednak nie dłuższy niż: 60 miesięcy, Rozdział I pkt. 19.2.2. oraz 19.2.5. SWZ stosuje się. 7.3. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia liczony jest od dnia dostarczenia przedmiotu zamówienia (potwierdzonego protokołem odbioru). 8.Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi maksymalnie 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. 9. Przedmiot umowy dofinansowany ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na podstawie umowy nr 2437 z dnia 12.07.2024 r. Projekt nr 22-08-009 pn. „Przebudowa budynku DS. Spójnik
Interne Kennung: D/63/2026 Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 39130000 Büromöbel
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla Instytutu Informatyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Kompleksowe wyposażenie meblowe dla różnych obiektów Uniwersytetu Opolskiego. Część nr 4 – Zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla Instytutu Informatyki Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1D do SWZ. 1. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie Zamawiającemu na ryzyko Wykonawcy i w ramach wynagrodzenia (określonego w ofercie) przysługującego Wykonawcy. 2. Wykonawca w ramach należytego wykonania przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do dostarczenia oraz wniesienia kompletnego i zmontowanego (dopuszcza się montaż na miejscu) przedmiotu zamówienia (o parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia) do wskazanego przez Zamawiającego miejsca, a także jego zainstalowania zgodnie z wizualizacjami stanowiącymi załącznik do dokumentacji (jeżeli dotyczy), a także wykonania wszelkich czynności mających na celu oddanie Zamawiającemu do użytku przedmiotu zamówienia, w terminie określonym w pkt. 4. Jeżeli dla dostarczonego wyposażenia wymagane jest zapewnienie dodatkowych materiałów, montażu lub podłączenia, Wykonawca zobowiązany jest do ich zapewnienia w ramach wynagrodzenia określonego w ofercie. 3. Wykonawca musi zaoferować realizację pełnego przedmiotu zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ oraz załącznikach i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia. Przedmiot umowy musi odpowiadać właściwym normom oraz posiadać wymagane dopuszczenia do obrotu i certyfikaty (w tym w zakresie bezpieczeństwa musi odpowiadać normom CE w zakresie bezpieczeństwa urządzeń elektrycznych). 4. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie wymagania produktu bezpiecznego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2023/988 z dnia 10 maja 2023 r. w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów, zmieniające rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1025/2012 i dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/1828 oraz uchylające dyrektywę 2001/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Rady 87/357/EWG z dnia 10 maja 2023 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 135, str. 1). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia (w szczególności nienaprawiany, nierefabrykowany, niepowystawowy, wcześniej nieużywany) pochodzącego z bieżącej produkcji oraz legalnego kanału dystrybucji, sprawnego, kompletnego (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami) oraz zgodnego z OPZ. 5.1. Wykonawca na przedmiot zamówienia udziela dwudziestu czterech [ 24 ] miesięcy gwarancji 5.2. Okres gwarancji wskazany w pkt. 5.1 jest okresem minimalnym. Wykonawca w ofercie może uwzględnić dłuższy okres gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia, jednak nie dłuższy niż: 60 miesięcy, R, Rozdział I pkt. 19.2.2. oraz 19.2.5. SWZ stosuje się. 5.3. Okres gwarancji na przedmiot zamówienia liczony jest od dnia dostarczenia przedmiotu zamówienia (potwierdzonego protokołem odbioru). 6.Termin realizacji przedmiotu zamówienia: 6.1. wynosi 45 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy 6.2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wskazany w pkt. 6.1. jest terminem maksymalnym na wykonanie przedmiotu zamówienia. Wykonawca w ofercie może wskazać krótszy termin realizacji przedmiotu zamówienia, jednak nie krótszy niż 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy Pkt. 19.2.4. SWZ stosuje się
Interne Kennung: D/63/2026 Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen