2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky osobních silničních vozidel - hasičských speciálů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou průběžné dodávky osobních silničních automobilů M1 – SG hasičských speciálů, tj. vozidel zvláštního určení (dále jen „vozidla“ či „automobil“), kdy platí, že vozidla jsou určená jako zásahová hasičská vozidla.
Interne Kennung: MV- 121949/VZ-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Smyslem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem. Zadávací řízení není rozdělené na části, neboť předmět plnění toto rozdělení na části neumožňuje, protože centrální zadavatel požaduje jeden typ vozidla s jednotnou technickou specifikací. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu 2 let ode dne nabytí její účinnosti nebo na dobu do vyčerpání jejího finančního limitu odpovídajícímu předpokládané hodnotě rámcové dohody stanovené v čl. 3 ZD, podle toho, která z těchto skutečností nastane dříve.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 34144213 Feuerlöschfahrzeuge, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34100000 Kraftfahrzeuge, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge, 34114000 Spezialfahrzeuge, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34100000 Kraftfahrzeuge, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 34110000 Personenkraftwagen