2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj a technická podpora aplikace pro odbavení zásilek s nízkou hodnotou (eCeP klient)
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je další rozvoj a technická podpora aplikace pro odbavení zásilek s nízkou hodnotou (eCeP klient) na základě nových legislativních a technických požadavků uživatelů aplikace, požadavků týkajících se propojení aplikace s jinými aplikacemi informačního systému CS ČR a dalších požadavků.
Vorherige Bekanntmachung: 30156-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 33209/2023-900000-090