400213-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji dla Gminy Nowogard
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji dla Gminy Nowogard
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla 171 punktów poboru na terenie Gminy Nowogard określonych przez numery PPE wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ zgodnie z warunkami zawartymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia Taryfa C11 – 67 punktów PPE prognozowane zużycie 1257468 kWh Taryfa C11O - 35 punktów PPE prognozowane zużycie 527510 kWh Taryfa C12A – 2 punkty PPE prognozowane zużycie 12245 kWh Taryfa C12B – 63 punkty PPE prognozowane zużycie 1000843 kWh Taryfa C22A – 1 punkt PPE prognozowane zużycie 7460 kWh Taryfa C21 – 3 punkty PPE prognozowane zużycie 267500 kWh
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla 171 punktów poboru na terenie Gminy Nowogard określonych przez numery PPE wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ zgodnie z warunkami zawartymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia Taryfa C11 – 67 punktów PPE prognozowane zużycie 1299383,60 kWh Taryfa C11O - 35 punktów PPE prognozowane zużycie 544783,67 kWh Taryfa C12A – 2 punkty PPE prognozowane zużycie 12653,17 kWh Taryfa C12B – 63 punkty PPE prognozowane zużycie 1034204,43 kWh Taryfa C22A – 1 punkt PPE prognozowane zużycie 7708,67 kWh Taryfa C21 – 3 punkty PPE prognozowane zużycie 276416,67 kWh
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak wznowień i opcji