400254-2025 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Raamcontract - Natuurwerken stad Genk 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamcontract - Natuurwerken stad Genk 2025
BeschreibungRaamcontract natuurwerken stad Genk De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Natuurbeheer, inzet van machines” Perceel 2 “Terugzetten van boomopslag en struweelverjoning & exotenbestrijding in heidegebieden” Perceel 3 “Vrijstellen van plantsoen in jonge aanplantingen” Perceel 4 “Manuren in regie” Perceel 5 “Graslandbeheer ” Perceel 6 “Dijken en oevers van de Stiemerbeek maaien ” De percelen 2, 3 en 4 worden voorbehouden voor sociale tewerkstelling.
Interne KennungPPP0D3-5799/5496/2025-2624
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001
TitelNatuurbeheer, inzet van machines
BeschreibungNatuurbeheer, inzet van machines
Interne Kennung2025-2624_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
LosLOT-0002
TitelTerugzetten van boomopslag en struweelverjonging & exotenbestrijding in heidegebieden
BeschreibungTerugzetten van boomopslag en struweelverjonging & exotenbestrijding in heidegebieden
Interne Kennung2025-2624_2
LosLOT-0003
TitelVrijstellen van plantsoen in jonge aanplantingen
BeschreibungVrijstellen van plantsoen in jonge aanplantingen
Interne Kennung2025-2624_3
LosLOT-0004
TitelManuren in regie
BeschreibungManuren in regie
Interne Kennung2025-2624_4
LosLOT-0005
TitelGraslandbeheer
BeschreibungGraslandbeheer
Interne Kennung2025-2624_5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
LosLOT-0006
TitelDijken en oevers van de Stiemerbeek maaien
BeschreibungDijken en oevers van de Stiemerbeek maaien
Interne Kennung2025-2624_6