400258-2026 - Auftragsänderung
Polen – Reinigungsdienste – Usługa sprzątania wewnętrznego pomieszczeń w budynkach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa sprzątania wewnętrznego pomieszczeń w budynkach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest podstawowa usługa sprzątania wewnętrznego oraz opcjonalna usługa sprzątania pomieszczeń w budynkach Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, o łącznej powierzchni ok. 9896,64 m² zlokalizowanych w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 15, 17 i 21/23, Trębackiej 3/5 oraz Ksawerów 13, zgodnie z zakresem czynności określonym w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung8/PN/2024
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001