2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst asbestsaneringen projectbureau BAS
Beschreibung: Het Projectbureau Bodem Asbest Sanering valt organisatorisch onder de gemeente Hof van Twente. Wanneer wordt gerefereerd aan de aanbestedende dienst dan wordt daarmee gemeente Hof van Twente bedoeld. De gemeente Hof van Twente is dus de aanbestedende dienst in het kader van deze aanbestedingsprocedure voor een Raamovereenkomst namens de gemeenten Borne, Haaksbergen, Hellendoorn, Hof van Twente, Rijssen - Holten, Twenterand en Wierden, hierna te noemen: 'deelnemers'. In de deelopdrachten zijn de individuele deelnemers Opdrachtgever. Het doel van deze openbare Europese aanbestedingsprocedure is om te komen tot een Raamovereenkomst tussen Projectbureau Bodem Asbest Saneringen en de partijen die de economisch meest voordelige Inschrijving op basis van beste prijs-kwaliteitverhouding hebben gedaan. Projectbureau BAS wenst soepel lopende saneringen waarbij opdrachtgever en de bewoners worden ontzorgd. De verwachte totale omzet voor de gehele Raamovereenkomst (totaal van Overeenkomsten met in eerste instantie vijf Opdrachtnemers) bedraagt over de gehele looptijd inclusief de optiejaren circa EUR 25.000.000,00 waarbij de omzet in de eerste jaren aanmerkelijk hoger zal zijn dan in de optiejaren. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie, Opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Alle genoemde bedragen zijn exclusief BTW.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze Aanbestedingsleidraad heeft betrekking op de gunning van een Raamovereenkomst voor saneringswerkzaamheden aan partijen ten behoeve van project Bodem Asbest Sanering. De aanbestedende dienst wenst op grond van haar wettelijke taak vijf raamcontractanten te Contracteren voor het uitvoeren van bodemasbestsaneringen waaronder asbest pulp saneringen.Het belangrijkste doel van deze Europese openbare aanbesteding is om de kwaliteit en de continuïteit met betrekking tot het uitvoeren van asbest bodemsanering te borgen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verleningen