2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratorní služby v rezortu Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody mezi Zadavatelem a Dodavatelem na dobu 48 měsíců. Smlouva upravuje způsob průběžného poskytování laboratorních služeb v rezortu Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra. Jedná se o tři samostatné okruhy, tj. vstupní prohlídky, pracovnělékařské prohlídky a screening určených chorob. Plnění bude prováděno podle potřeb zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Laboratorní služby v rezortu Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra