400342-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdnawialne źródła energii w Klastrze Energii Powiatu Myszkowskiego gdzie Część nr 1 Zakup i montaż gruntowej pompy ciepła w Szkole Podstawowej w Pińczycach Część nr 2 Zakup i montaż powietrznych pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii dla mieszkańców Gminy Koziegłowy Część nr 3 Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych na obiektach użyteczności publicznej w Gminie Koziegłowy
Beschreibung1.Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części, które obejmują odpowiednio: Część nr 1 Zakup i montaż gruntowej pompy ciepła w Szkole Podstawowej w Pińczycach: Przedmiot zamówienia obejmuję dostawę i montaż gruntowej pompy ciepła wraz z gruntowym dolnym źródłem ciepła. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i minimalne parametry techniczne urządzenia dla części nr 1 zawierają: Projekt Zagospodarowania terenu, Projekt Wykonawczy, Projekt Techniczny, STWiOR, przedmiar, Audyt energetyczny, które stanowią załączniki do specyfikacji warunków zamówienia. Część nr 2 Zakup i montaż powietrznych pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii dla mieszkańców Gminy Koziegłowy Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej, zakup oraz montaż 36 instalacji powietrznych pomp ciepła CO i CWU do produkcji energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej oraz zakup i montaż 64 instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii i powietrznymi pompami ciepła CO i CWU do produkcji energii cieplnej oraz ciepłej wody użytkowej. Na potrzeby budynków mieszkalnych mieszkańców Gminy i Miasta Koziegłowy. Wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowej dla montażu odnawialnych źródeł energii Dokumentacja projektowa winna być dopasowana do potrzeb danego gospodarstwa domowego i budynku mieszkalnego (indywidualne gospodarstwa domowe). Dokumentacja projektowa musi być wykonana przez osoby posiadające stosowne uprawnienia budowlane do sporządzenia dokumentacji projektowej m. in. W specjalności elektrycznej i sanitarnej Zakres prac należy wykonać w oparciu o własne projekty techniczne przygotowane przez osoby do tego uprawnione (zlecone przez Wykonawcę i uzgodnione z Zamawiającym). Projekty należy wykonać zgodnie z: •Wymaganiami Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) •Programem funkcjonalno-użytkowym oraz uzgodnieniem z Inspektorem nadzoru. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i minimalne parametry techniczne urządzeń dla części nr 2 zawiera Program funkcjonalno-użytkowy, który stanowi załącznik do specyfikacji warunków zamówienia. Część nr 3 Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych na obiektach użyteczności publicznej w Gminie Koziegłowy Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej, zakup oraz montaż 17 instalacji fotowoltaicznych. Na potrzeby budynków użyteczności publicznej Gminy i Miasta Koziegłowy. Wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowej dla montażu odnawialnych źródeł energii Dokumentacja projektowa winna być dopasowana do potrzeb danego gospodarstwa domowego i budynku mieszkalnego (indywidualnie budynek użyteczności publicznej). Dokumentacja projektowa musi być wykonana przez osoby posiadające stosowne uprawnienia budowlane do sporządzenia dokumentacji projektowej m. in. W specjalności elektrycznej Zakres prac należy wykonać w oparciu o własne projekty techniczne przygotowane przez osoby do tego uprawnione (zlecone przez Wykonawcę i uzgodnione z Zamawiającym). Projekty należy wykonać zgodnie z: •Wymaganiami Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) •Programem funkcjonalno-użytkowym oraz uzgodnieniem z Inspektorem nadzoru. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i minimalne parametry techniczne urządzeń dla części nr 3 zawiera Program funkcjonalno-użytkowy, który stanowi załącznik do specyfikacji warunków zamówienia. 3. Ponadto zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: W ramach przedmiotu zamówienia w zakresie opracowania dokumentacji projektowej, Wykonawca sporządzi następujące dokumenty: -projekty wykonawcze z podziałem na branże w formie papierowej (1 egz.) i elektronicznej (1 egz.), -przedmiar robót umożliwiający etapowe rozliczanie inwestycji, -dokumentację powykonawczą z naniesionymi w sposób czytelny wszelkimi zmianami wprowadzonymi w trakcie budowy. Dokumentacja projektowa musi uwzględniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. 2021 poz. 2454) oraz ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (Dz.U. 2023 poz. 682). Dokumentacja projektowa sporządzona przez Wykonawcę powinna zawierać taki zakres wykonywanych robót, aby prawidłowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami możliwe było wykonanie poszczególnych prac montażowo-instalacyjnych oraz zagwarantowanie ich prawidłowego i bezpiecznego działania i późniejszej eksploatacji. Przed przystąpieniem do realizacji Wykonawca zobowiązany jest do zweryfikowania danych wyjściowych do projektowania, przedstawionych przez Zamawiającego. Wykonawca wykona na własny koszt wszystkie badania i analizy uzupełniające niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia. Wykonawca, któremu zostanie udzielone zamówienie, otrzyma od Zamawiającego wykaz budynków objętych realizacją zadania (wykaz zostanie przekazany Wykonawcy po podpisania umowy na realizację niniejszego zamówienia). Wykonawca jest zobowiązany we własnym zakresie do weryfikacji przekazanych przez Zamawiającego danych oraz informowania Zamawiającego o zauważonych w nich występujących istotnych rozbieżnościach w odniesieniu do stanu faktycznego. Przed przystąpieniem do realizacji inwestycji Wykonawca, wykona na własny koszt inwentaryzację budynków, wszystkie badania i analizy uzupełniające niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia, wykona niezbędne ekspertyzy. Wykonawca zobowiązany jest (niezależnie dla każdej części) poprzez odpowiedni dobór urządzeń/instalacji do osiągnięcia wskaźników, które wynikają z wniosku o dofinansowanie.
Interne KennungRIGK.271.05.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungenBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdnawialne źródła energii w Klastrze Energii Powiatu Myszkowskiego Część nr 1 Zakup i montaż gruntowej pompy ciepła w Szkole Podstawowej w Pińczycach
BeschreibungCzęść nr 1 Zakup i montaż gruntowej pompy ciepła w Szkole Podstawowej w Pińczycach: Przedmiot zamówienia obejmuję dostawę i montaż gruntowej pompy ciepła wraz z gruntowym dolnym źródłem ciepła. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i minimalne parametry techniczne urządzenia dla części nr 1 zawierają: Projekt Zagospodarowania terenu, Projekt Wykonawczy, Projekt Techniczny, STWiOR, przedmiar, Audyt energetyczny, które stanowią załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungRIGK.271.05.2025 cz 1
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten
LosLOT-0002
TitelOdnawialne źródła energii w Klastrze Energii Powiatu Myszkowskiego Część nr 2 Zakup i montaż powietrznych pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii dla mieszkańców Gminy Koziegłowy
BeschreibungCzęść nr 2 Zakup i montaż powietrznych pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii dla mieszkańców Gminy Koziegłowy Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej, zakup oraz montaż 36 instalacji powietrznych pomp ciepła CO i CWU do produkcji energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej oraz zakup i montaż 64 instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii i powietrznymi pompami ciepła CO i CWU do produkcji energii cieplnej oraz ciepłej wody użytkowej. Na potrzeby budynków mieszkalnych mieszkańców Gminy i Miasta Koziegłowy. Wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowej dla montażu odnawialnych źródeł energii Dokumentacja projektowa winna być dopasowana do potrzeb danego gospodarstwa domowego i budynku mieszkalnego (indywidualne gospodarstwa domowe). Dokumentacja projektowa musi być wykonana przez osoby posiadające stosowne uprawnienia budowlane do sporządzenia dokumentacji projektowej m. in. W specjalności elektrycznej i sanitarnej Zakres prac należy wykonać w oparciu o własne projekty techniczne przygotowane przez osoby do tego uprawnione (zlecone przez Wykonawcę i uzgodnione z Zamawiającym). Projekty należy wykonać zgodnie z: •Wymaganiami Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) •Programem funkcjonalno-użytkowym oraz uzgodnieniem z Inspektorem nadzoru. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i minimalne parametry techniczne urządzeń dla części nr 2 zawiera Program funkcjonalno-użytkowy, który stanowi załącznik do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungRIGK.271.05.2025 cz 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 31422000 Batteriesätze, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 42511110 Wärmepumpen, 42122460 Luftpumpen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
LosLOT-0003
TitelOdnawialne źródła energii w Klastrze Energii Powiatu Myszkowskiego Część nr 3 Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych na obiektach użyteczności publicznej w Gminie Koziegłowy
BeschreibungCzęść nr 3 Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych na obiektach użyteczności publicznej w Gminie Koziegłowy Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej, zakup oraz montaż 17 instalacji fotowoltaicznych. Na potrzeby budynków użyteczności publicznej Gminy i Miasta Koziegłowy. Wykonanie niezbędnej dokumentacji projektowej dla montażu odnawialnych źródeł energii Dokumentacja projektowa winna być dopasowana do potrzeb danego gospodarstwa domowego i budynku mieszkalnego (indywidualnie budynek użyteczności publicznej). Dokumentacja projektowa musi być wykonana przez osoby posiadające stosowne uprawnienia budowlane do sporządzenia dokumentacji projektowej m. in. W specjalności elektrycznej Zakres prac należy wykonać w oparciu o własne projekty techniczne przygotowane przez osoby do tego uprawnione (zlecone przez Wykonawcę i uzgodnione z Zamawiającym). Projekty należy wykonać zgodnie z: •Wymaganiami Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) •Programem funkcjonalno-użytkowym oraz uzgodnieniem z Inspektorem nadzoru. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i minimalne parametry techniczne urządzeń dla części nr 3 zawiera Program funkcjonalno-użytkowy, który stanowi załącznik do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne KennungRIGK.271.05.2025 cz 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 31422000 Batteriesätze, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 42511110 Wärmepumpen, 42122460 Luftpumpen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen