2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja i utrzymanie platformy teleinformatycznej SG, zakup licencji, oprogramowania oraz praw do aktualizacji oprogramowania
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania standardowego z licencjami wieczystymi, praw do aktualizacji oprogramowania standardowego, pakietów wsparcia technicznego oraz pakietów subskrypcji usług standardowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawierający wszystkie wymagania Zamawiającego stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Sprawa nr 29/BF/BŁiI/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Dokumenty wymagane przez Zamawiającego, składane wraz z ofertą: 1) Formularz ofertowy, według wzoru stanowiącego odpowiednio Załącznik nr 2 SWZ. 2) Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej „jednolitym dokumentem (JEDZ)”. Zakres danych wypełnianych przez Wykonawcę jest możliwy do pobrania z systemu w sposób określony w Instrukcji. 3) Oświadczenie Wykonawcy/Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, składane na podstawie w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp – wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 4 do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, ww. oświadczenie składa każdy z Wykonawców oddzielnie. 4) Pełnomocnictwo lub ciąg pełnomocnictw (jeżeli dotyczy) lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, jeżeli: - Wykonawcy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia i ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia; - w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów rejestracyjnych. Pełnomocnictwo musi być złożone w takiej samej formie, jak składana oferta, tj. w postaci elektronicznej i opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej, dokonuje mocodawca lub notariusz. W celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający może żądać od Wykonawcy odpisu lub informacji z KRS, CEiDG lub innego właściwego rejestru. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów rejestracyjnych, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 34 372 Stück