See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WOZ en Belastingen, BAG en BGT
Beschreibung: Levering, implementatie, onderhoud beheer WOZ en Belastingen, BAG en BGT applicaties, SaaS Nader te bepalen op moment van publicatie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1271690
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbaar
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WOZ en Belastingen
Beschreibung: leveren en implementeren van een gebruiksvriendelijke SAAS-applicatie voor de uitvoering van WOZ en Belastingen, Nader te bepalen op moment van publicatie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie voor nadere invulling Leidraad aanbesteding
Los: LOT-0002
Titel: BAG
Beschreibung: leveren en implementeren van een gebruiksvriendelijke SAAS-applicatie voor de uitvoering van BAG zie omschrijving in de hoofdopdracht en de Leidraad aanbesteding
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: BGT
Beschreibung: leveren en implementeren van een gebruiksvriendelijke SAAS-applicatie voor de uitvoering van BGT zie leidraad aanbesteding
Interne Kennung: 3