2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego dla Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamienienia jest Dostawa sprzętu medycznego dla Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. z podziałem na części: Część 1 - Wyposażenie bloku operacyjnego i sali wybudzeń, Część 2 - Tomograf komputerowy, Część 3 - Aparat do rezonansu magnetycznego, Część 4 - Rentgen z zawieszeniem sufitowym , Część 5 - Wyposażenie sterylizatorni 2. Poprzez dostawę Zamawiający rozumie dostarczenie, wniesienie, montaż i uruchomienie sprzętu wraz ze wszystkimi niezbędnymi do jego należytego funkcjonowania elementami wynikającymi z zastosowanego przez Wykonawcę sposobu montażu, usunięcie opakowań, przeszkolenie personelu, przekazanie licencji na oprogramowanie służące do eksploatacji sprzętu i jego akcesoriów (jeżeli licencja jest konieczna). Powyższe czynności Wykonawca wykonana siłami własnymi i na swój koszt. 3. Zaoferowany przedmiot umowy musi być fabrycznie nowy, nieużywany, oryginalnie zapakowany, nienoszący śladów otwierania. Sprzęt nie może być powystawowy ani regenerowany. Musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez żadnych dodatkowych zakupów, oraz wolny od wszelkich wad fizycznych i prawnych, nie obciążony jakimikolwiek prawami osób trzecich. 4. Zaoferowany sprzęt musi być dopuszczony do obrotu na obszarze Rzeczypospolitej Polski zgodnie z obowiązującym prawem, w tym posiadać niezbędne certyfikaty (certyfikat CE) oraz atesty. 5. Sprzęt musi być pozbawiony wszelkiego rodzaju zabezpieczeń, które po okresie gwarancji utrudniałoby dostęp do sprzętu pracownikom Zamawiającego. Zaoferowany sprzęt musi spełniać wymagania obowiązujących norm i przepisów prawa, a także określone obowiązującymi przepisami prawa wymagania bezpieczeństwa i jakości. 6. Zamawiający zastrzega, że montaż sprzętu będzie następował w nowobudowanym budynku i musi zostać skoordynowany z robotami budowlanymi prowadzonymi przez wykonawcę robót budowlanych 7. Pozostałe warunki dotyczące realizacji niniejszego zamówienia zostały określone w załączniku nr 6 i 7 do SWZ - Wzór umowy. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 9. Zamówienie jest współfinansowane ze środków planu rozwojowego przedsięwzięcia "Modernizacja infrastruktury Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Spółki z o.o." realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" Inwestycja D1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych". 10. Zamawiający zgodnie z art. 139 ust 1 ustawy Pzp, dokona w pierwszej kolejności badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 11. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Interne Kennung: ZSP.ZP.261.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Wyposażenie bloku operacyjnego i sali wybudzeń.
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Wyposażenie bloku operacyjnego i sali wybudzeń. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w zakresie wyposażenia bloku operacyjnego i sali wybudzeń zgodnie z treścią SWZ i jej załącznikami, w szczególności Załącznikiem nr 5 - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 3. Poprzez dostawę Zamawiający rozumie dostarczenie, wniesienie, montaż i uruchomienie sprzętu wraz ze wszystkimi niezbędnymi do jego należytego funkcjonowania elementami wynikającymi z zastosowanego przez Wykonawcę sposobu montażu, usunięcie opakowań, przeszkolenie personelu (co najmniej 3 osoby), przekazanie licencji na oprogramowanie służące do eksploatacji sprzętu i jego akcesoriów (jeżeli licencja jest konieczna), wykonanie testów akceptacyjnych, specjalistycznych, podstawowych, niezbędnych do uzyskania zezwolenia na uruchomienie oraz stosowanie aparatów związanych z narażeniem na promieniowanie jonizujące. Powyższe czynności Wykonawca wykonana siłami własnymi i na swój koszt. 4. Zaoferowany przedmiot umowy musi być fabrycznie nowy, nieużywany, oryginalnie zapakowany, nienoszący śladów otwierania. Sprzęt nie może być powystawowy ani regenerowany. Musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez żadnych dodatkowych zakupów, oraz wolny od wszelkich wad fizycznych i prawnych, nie obciążony jakimikolwiek prawami osób trzecich. 5. Zaoferowany sprzęt musi być dopuszczony do obrotu na obszarze Rzeczypospolitej Polski zgodnie z obowiązującym prawem, w tym posiadać niezbędne certyfikaty (certyfikat CE) oraz atesty. 6. Sprzęt musi być pozbawiony wszelkiego rodzaju zabezpieczeń, które po okresie gwarancji utrudniałoby dostęp do sprzętu pracownikom Zamawiającego. Zaoferowany sprzęt musi spełniać wymagania obowiązujących norm i przepisów prawa, a także określone obowiązującymi przepisami prawa wymagania bezpieczeństwa i jakości. 7. Zamawiający zastrzega, że montaż sprzętu będzie następował w nowobudowanym budynku i musi zostać skoordynowany z robotami budowlanymi prowadzonymi przez wykonawcę robót budowlanych. 8. Pozostałe warunki dotyczące realizacji niniejszego zamówienia zostały określone w załączniku nr 6 do SWZ - Wzór umowy. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 10. Zamówienie jest współfinansowane ze środków planu rozwojowego przedsięwzięcia "Modernizacja infrastruktury Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Spółki z o.o." realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" Inwestycja D1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych". 11. Zamawiający dokonuje podziału dostawy sprzętu w następujący sposób: 1) Dostawa sprzętu medycznego do dnia 29.08.2025r.: - diatermia - ssak elektryczny - ultrasonograf śródoperacyjny - pompy infuzyjne - neuromonitoring śródoperacyjny - system diagnostyczny do wykrywania węzła wartowniczego - kardiomonitory i monitory funkcji życiowych - defibrylatory - aparaty do terapii zimną plazmą - USG 2) Dostawa sprzętu medycznego do dnia 10.12.2025r.: - stół operacyjny typ A - stół operacyjny typ B - lampa operacyjna typ A - lampa operacyjna typ B - kolumna chirurgiczna - kolumna anestezjologiczna - aparaty do znieczulania - system laparoskopowy (z ICG) - aparat RTG = śródoperacyjny (ramię C) - sprzęt treningowy do nauczania RKO - łóżka do intensywnej terapii
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente, 33192230 Operationstische, 33192340 Möbel für OP-Säle, außer Tischen, 33192340 Möbel für OP-Säle, außer Tischen, 33162200 OP-Instrumente, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0002
Titel: Część 2.Tomograf komputerowy
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Tomograf komputerowy 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tomografu, zgodnie z treścią SWZ i jej załącznikami, w szczególności Załącznikiem nr 5 - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 3. Poprzez dostawę Zamawiający rozumie dostarczenie, wniesienie, montaż i uruchomienie sprzętu wraz ze wszystkimi niezbędnymi do jego należytego funkcjonowania elementami wynikającymi z zastosowanego przez Wykonawcę sposobu montażu, usunięcie opakowań, przeszkolenie personelu (co najmniej 6 osób), przekazanie licencji na oprogramowanie służące do eksploatacji sprzętu i jego akcesoriów (jeżeli licencja jest konieczna), wykonanie testów akceptacyjnych, specjalistycznych, podstawowych, niezbędnych do uzyskania zezwolenia na uruchomienie oraz stosowanie aparatów związanych z narażeniem na promieniowanie jonizujące. Powyższe czynności Wykonawca wykonana siłami własnymi i na swój koszt. 4. Zaoferowany przedmiot umowy musi być fabrycznie nowy, nieużywany, oryginalnie zapakowany, nienoszący śladów otwierania. Sprzęt nie może być powystawowy ani regenerowany. Musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez żadnych dodatkowych zakupów, oraz wolny od wszelkich wad fizycznych i prawnych, nie obciążony jakimikolwiek prawami osób trzecich. 5. Zaoferowany sprzęt musi być dopuszczony do obrotu na obszarze Rzeczypospolitej Polski zgodnie z obowiązującym prawem, w tym posiadać niezbędne certyfikaty (certyfikat CE) oraz atesty. 6. Sprzęt musi być pozbawiony wszelkiego rodzaju zabezpieczeń, które po okresie gwarancji utrudniałoby dostęp do sprzętu pracownikom Zamawiającego. Zaoferowany sprzęt musi spełniać wymagania obowiązujących norm i przepisów prawa, a także określone obowiązującymi przepisami prawa wymagania bezpieczeństwa i jakości. 7. Zamawiający zastrzega, że montaż sprzętu będzie następował w nowobudowanym budynku i musi zostać skoordynowany z robotami budowlanymi prowadzonymi przez wykonawcę robót budowlanych 8. Pozostałe warunki dotyczące realizacji niniejszego zamówienia zostały określone w załączniku nr 6 do SWZ - Wzór umowy. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 10. Zamówienie jest współfinansowane ze środków planu rozwojowego przedsięwzięcia "Modernizacja infrastruktury Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Spółki z o.o." realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" Inwestycja D1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych".
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Aparat do rezonansu magnetycznego
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Aparat do rezonansu magnetycznego. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa rezonansu, zgodnie z treścią SWZ i jej załącznikami, w szczególności Załącznikiem nr 5 - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 3. Poprzez dostawę Zamawiający rozumie dostarczenie, wniesienie, montaż i uruchomienie sprzętu wraz ze wszystkimi niezbędnymi do jego należytego funkcjonowania elementami wynikającymi z zastosowanego przez Wykonawcę sposobu montażu, usunięcie opakowań, przeszkolenie personelu (co najmniej 5 osób), przekazanie licencji na oprogramowanie służące do eksploatacji sprzętu i jego akcesoriów (jeżeli licencja jest konieczna), wykonanie testów akceptacyjnych, specjalistycznych, podstawowych, niezbędnych do uzyskania zezwolenia na uruchomienie oraz stosowanie aparatów związanych z narażeniem na promieniowanie jonizujące. Powyższe czynności Wykonawca wykonana siłami własnymi i na swój koszt. 4. Zaoferowany przedmiot umowy musi być fabrycznie nowy, nieużywany, oryginalnie zapakowany, nienoszący śladów otwierania. Sprzęt nie może być powystawowy ani regenerowany. Musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez żadnych dodatkowych zakupów, oraz wolny od wszelkich wad fizycznych i prawnych, nie obciążony jakimikolwiek prawami osób trzecich. 5. Zaoferowany sprzęt musi być dopuszczony do obrotu na obszarze Rzeczypospolitej Polski zgodnie z obowiązującym prawem, w tym posiadać niezbędne certyfikaty (certyfikat CE) oraz atesty. 6. Sprzęt musi być pozbawiony wszelkiego rodzaju zabezpieczeń, które po okresie gwarancji utrudniałoby dostęp do sprzętu pracownikom Zamawiającego. Zaoferowany sprzęt musi spełniać wymagania obowiązujących norm i przepisów prawa, a także określone obowiązującymi przepisami prawa wymagania bezpieczeństwa i jakości. 7. Zamawiający zastrzega, że montaż sprzętu będzie następował w nowobudowanym budynku i musi zostać skoordynowany z robotami budowlanymi prowadzonymi przez wykonawcę robót budowlanych 8. Pozostałe warunki dotyczące realizacji niniejszego zamówienia zostały określone w załączniku nr 7 do SWZ - Wzór umowy. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 10. Zamówienie jest współfinansowane ze środków planu rozwojowego przedsięwzięcia "Modernizacja infrastruktury Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Spółki z o.o." realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" Inwestycja D1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych". 11. Zamawiający wskazuje, iż w związku z konieczną skoordynowania dostawy sprzętu medycznego wraz z robotami budowlanymi aparat rezonansu magnetycznego należy dostarczyć do 31.01.2026r., natomiast do dnia 27.02 wykonać montaż, instalację, testy oraz przekazać pełną dokumentację Zamawiającemu.
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111610 Magnet-Resonanz-Anlage
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Rentgen z zawieszeniem sufitowym
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Rentgen z zawieszeniem sufitowym 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa rentgena, zgodnie z treścią SWZ i jej załącznikami, w szczególności Załącznikiem nr 5 - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 3. Poprzez dostawę Zamawiający rozumie dostarczenie, wniesienie, montaż i uruchomienie sprzętu wraz ze wszystkimi niezbędnymi do jego należytego funkcjonowania elementami wynikającymi z zastosowanego przez Wykonawcę sposobu montażu, usunięcie opakowań, przeszkolenie personelu (co najmniej 6 osób), przekazanie licencji na oprogramowanie służące do eksploatacji sprzętu i jego akcesoriów (jeżeli licencja jest konieczna), wykonanie testów akceptacyjnych, specjalistycznych, podstawowych, niezbędnych do uzyskania zezwolenia na uruchomienie oraz stosowanie aparatów związanych z narażeniem na promieniowanie jonizujące. Powyższe czynności Wykonawca wykonana siłami własnymi i na swój koszt. 4. Zaoferowany przedmiot umowy musi być fabrycznie nowy, nieużywany, oryginalnie zapakowany, nienoszący śladów otwierania. Sprzęt nie może być powystawowy ani regenerowany. Musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez żadnych dodatkowych zakupów, oraz wolny od wszelkich wad fizycznych i prawnych, nie obciążony jakimikolwiek prawami osób trzecich. 5. Zaoferowany sprzęt musi być dopuszczony do obrotu na obszarze Rzeczypospolitej Polski zgodnie z obowiązującym prawem, w tym posiadać niezbędne certyfikaty (certyfikat CE) oraz atesty. 6. Sprzęt musi być pozbawiony wszelkiego rodzaju zabezpieczeń, które po okresie gwarancji utrudniałoby dostęp do sprzętu pracownikom Zamawiającego. Zaoferowany sprzęt musi spełniać wymagania obowiązujących norm i przepisów prawa, a także określone obowiązującymi przepisami prawa wymagania bezpieczeństwa i jakości. 7. Zamawiający zastrzega, że montaż sprzętu będzie następował w nowobudowanym budynku i musi zostać skoordynowany z robotami budowlanymi prowadzonymi przez wykonawcę robót budowlanych 8. Pozostałe warunki dotyczące realizacji niniejszego zamówienia zostały określone w załączniku nr 6 do SWZ - Wzór umowy. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 10. Zamówienie jest współfinansowane ze środków planu rozwojowego przedsięwzięcia "Modernizacja infrastruktury Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Spółki z o.o." realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" Inwestycja D1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych".
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38582000 Röntgenkontrollausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Wyposażenie sterylizatorni
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Wyposażenie sterylizatorni 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w zakresie wyposażenia sterylizatorni, zgodnie z treścią SWZ i jej załącznikami, w szczególności Załącznikiem nr 5 - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 3. Poprzez dostawę Zamawiający rozumie dostarczenie, wniesienie, montaż i uruchomienie sprzętu wraz ze wszystkimi niezbędnymi do jego należytego funkcjonowania elementami wynikającymi z zastosowanego przez Wykonawcę sposobu montażu, usunięcie opakowań, przeszkolenie personelu (co najmniej 4 osób), przekazanie licencji na oprogramowanie służące do eksploatacji sprzętu i jego akcesoriów (jeżeli licencja jest konieczna). Powyższe czynności Wykonawca wykonana siłami własnymi i na swój koszt. 4. Zaoferowany przedmiot umowy musi być fabrycznie nowy, nieużywany, oryginalnie zapakowany, nienoszący śladów otwierania. Sprzęt nie może być powystawowy ani regenerowany. Musi być kompletny i gotowy do użytkowania bez żadnych dodatkowych zakupów, oraz wolny od wszelkich wad fizycznych i prawnych, nie obciążony jakimikolwiek prawami osób trzecich. 5. Zaoferowany sprzęt musi być dopuszczony do obrotu na obszarze Rzeczypospolitej Polski zgodnie z obowiązującym prawem, w tym posiadać niezbędne certyfikaty (certyfikat CE) oraz atesty. 6. Sprzęt musi być pozbawiony wszelkiego rodzaju zabezpieczeń, które po okresie gwarancji utrudniałoby dostęp do sprzętu pracownikom Zamawiającego. Zaoferowany sprzęt musi spełniać wymagania obowiązujących norm i przepisów prawa, a także określone obowiązującymi przepisami prawa wymagania bezpieczeństwa i jakości. 7. Zamawiający zastrzega, że montaż sprzętu będzie następował w nowobudowanym budynku i musi zostać skoordynowany z robotami budowlanymi prowadzonymi przez wykonawcę robót budowlanych 8. Pozostałe warunki dotyczące realizacji niniejszego zamówienia zostały określone w załączniku nr 6 do SWZ - Wzór umowy. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 10. Zamówienie jest współfinansowane ze środków planu rozwojowego przedsięwzięcia "Modernizacja infrastruktury Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Spółki z o.o." realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" Inwestycja D1.1.1 "Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych".
Interne Kennung: Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung