See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wzorców pestycydów, wzorców chemicznych, wzorców leków, hormonów i witamin, wzorców mykotoksyn, wzorców deuterowanych leków, wzorców deuterowanych hormonów, pomocniczych materiałów laboratoryjnych wykonanych z tworzyw sztucznych do neuroblastomy oraz odczynników chemicznych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na osiem pakietów, które obejmują: Pakiet I – Wzorce pestycydów „BC” Pakiet II - Wzorce chemiczne „J” + „BC” Pakiet III - Wzorce leków, hormonów i witamin „J”+ „BC” Pakiet IV - Wzorce mykotoksyn „J” Pakiet V - Wzorce deuterowane leków „BC” Pakiet VI - Wzorce deuterowane hormonów „BC” Pakiet VII – Pomocnicze materiały laboratoryjne wykonane z tworzyw sztucznych do neuroblastomy „BC” Pakiet VIII - Odczynniki chemiczne „J” + „BC”. Ofertę można składać na wybrany pakiet lub na całość zamówienia. W przypadku składania oferty na więcej niż jeden pakiet formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ należy powielić.
Vorherige Bekanntmachung: 250756-2026
Interne Kennung: AD-G.272.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – Wzorce pestycydów „BC”
Beschreibung: Wzorce pestycydów „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.5/I/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Maksymalna ilość przedmiotu zamówienia może zostać zredukowana przez ZAMAWIAJĄCEGO, z uwzględnieniem własnych potrzeb, o 25% wartości całego zamówienia. DOSTAWCY nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie ani uprawnienie wobec ZAMAWIAJĄCEGO (DOSTAWCA zrzeka się wszelkich roszczeń i uprawnień w tym względzie).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Wzorce chemiczne „J” + „BC”
Beschreibung: Wzorce chemiczne „J” + „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.5/II/2026
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Wzorce leków, hormonów i witamin „J”+ „BC”
Beschreibung: Wzorce leków, hormonów i witamin „J”+ „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.5/III/2026
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - Wzorce mykotoksyn „J”
Beschreibung: Wzorce mykotoksyn „J”
Interne Kennung: AD-G.272.5/IV/2026
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - Wzorce deuterowane leków „BC”
Beschreibung: Wzorce deuterowane leków „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.5/V/2026
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - Wzorce deuterowane hormonów „BC”
Beschreibung: Wzorce deuterowane hormonów „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.5/VI/2026
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII – Pomocnicze materiały laboratoryjne wykonane z tworzyw sztucznych do neuroblastomy „BC”
Beschreibung: Pomocnicze materiały laboratoryjne wykonane z tworzyw sztucznych do neuroblastomy „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.5/VII/2026
Haupteinstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII - Odczynniki chemiczne „J” + „BC”
Beschreibung: Odczynniki chemiczne „J” + „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.5/VIII/2026