2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multilaterale raamovereenkomst busvervoer - maximale looptijd 48 maanden
Beschreibung: Het lokaal bestuur Overijse organiseert regelmatig uitstappen en activiteiten waarbij bussen ingezet dienen te worden om de deelnemers naar de plaats van bestemming en eventueel terug te brengen. Het betreft verschillende soorten vervoersopdrachten die variëren in afstand, tijdsduur en capaciteit. Deze opdracht is een raamovereenkomst in de zin van art. 2, 35° wet 17/6/2016, die wordt gesloten met meerdere deelnemers. De aanbestedende overheid plaatst afroepen naargelang haar behoeften. De looptijd van onderhavige raamovereenkomst bedraagt voor elk perceel 12 maanden met de mogelijkheid om deze 3 keer stilzwijgend te verlengen met 12 maanden.
Interne Kennung: PPP01O-1279/5109/2025091
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Geregeld busvervoer
Beschreibung: Het geregeld busvervoer betreft: Post 1: Wekelijks vervoer naar en van de Begijnhofsite Tijdens het schooljaar (ongeveer 37 weken per jaar) moet er op 4,5 dagen per week ( maandag t.e.m. vrijdag, woensdag enkel voormiddag) continu vervoer voorzien worden van leerlingen tussen verschillende scholen in Overijse en de Begijnhofsite, waaronder het zwembad, de bibliotheek en cultuurcentrum Den Blank. Het vervoer dient flexibel te verlopen, met meerdere ritten per dag en volgens een dynamisch schema dat afgestemd wordt op de verschillende klasbezoeken. De dienstregeling wordt vooraf doorgegeven door de gemeentelijke diensten. Het aantal leerlingen per rit kan variëren. Post 2: het vervoer van kinderen op woensdagmiddagen (aantal +/- 37) tijdens het schooljaar, op te halen aan de verschillende scholen in Overijse en te vervoeren naar het gemeentelijk vrijetijdscentrum 'Kamp Kwadraat', Nijvelsebaan 190 te Overijse. Route: Kamp Kwadraat, Nijvelsebaan, Overijse - 11:45 Gemeenteschool Terlanen - 11:55 De Lanetuin Tombeek - 12:10 Lotharingenkruis Maleizen, Patrijzenlaan - 12:20 Parochieschool Maleizen, Terhulpensesteenweg 524 -12:30 Kamp Kwadraat, Nijvelsebaan, Overijse - 12:35 GBO, Stationsplein Overijse - 12:45 Kamp Kwadraat, Nijvelsebaan, Overijse - 13:00 Post 3: Vervoer tijdens paas- en zomervakantie Vervoer van kinderen jonger dan 14 jaar (ca. 20 kinderen) van verschillende locaties in Overijse tijdens de twee weken van de paasvakantie en zes weken van de zomervakantie (begin juli – half augustus), m.u.v. zon- en feestdagen. Aankomst en vertrekpunt: Kamp Kwadraat, Nijvelsebaan 190, Overijse Tijdstippen: ochtend: 07:30–09:00, avond: 16:00–18:00
Interne Kennung: 2025091_1
Los: LOT-0002
Titel: Ongeregeld busvervoer
Beschreibung: - Toelichting: Het ongeregeld busvervoer betreft elke verplaatsing die niet onder perceel1 (geregeld busvervoer) of perceel 3 (busvervoer culturele activiteiten en schoolzwemmen) valt. Concrete voorbeelden zijn schooluitstappen, uitstappen van door de gemeente georganiseerde kampen en andere initiatieven zoals vermeld in bijlage c (inventaris).
Interne Kennung: 2025091 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Busvervoer paasvakantie en zomervakantie naar Kamp Kwadraat
Beschreibung: - Toelichting: Het busvervoer culturele activiteiten scholen en schoolzwemmen betreft het busvervoer van leerlingen en begeleiders naar diverse culturele activiteiten die sporadisch, en in hoofdzaak in GCC Den Blank, worden georganiseerd.Bij het busvervoer voor het schoolzwemmen gaat het wekelijks over 3 groepen van ongeveer 25 leerlingen die moeten gebracht en gehaald worden. Het brengen en halen van de groepen wordt gecombineerd. Het busvervoer voor het bibliotheekbezoek betreft het vervoer heen en terug van de scho(o)l(en) naar de biblioitheek van Overijse, (+/- 1 keer per maand, ook tijdens 3e trimester).
Interne Kennung: 2025091 3_3