400474-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – Usługi medycyny pracy w powiecie gorzowskim (WRKiP Wrocław Dział Obsługi Kadrowej i Płacowej w Gorzowie Wlkp.)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi medycyny pracy w powiecie gorzowskim (WRKiP Wrocław Dział Obsługi Kadrowej i Płacowej w Gorzowie Wlkp.)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej S.A, obsługiwanymi w zakresie kadrowym przez Wydział Regionalny Kadr i Płac Wrocław, Dział Obsługi Kadrowej i Płacowej w Gorzowie Wlkp., oraz inne komórki kadrowe Poczty Polskiej S.A., które wystąpią o wykonanie badań profilaktycznych.
Interne KennungBZ.26.252.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 3 ust. 1 pkt 2) w związku z art. 2 ust. 1 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) - zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 PZP w związku z art. 392 ust. 1 PZP w oparciu o art. 5 ust. 4 pkt 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen, 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sprawowanie profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami jednostek organizacyjnych Poczty Polskiej S.A, obsługiwanymi w zakresie kadrowym przez Wydział Regionalny Kadr i Płac Wrocław, Dział Obsługi Kadrowej i Płacowej w Gorzowie Wlkp., oraz inne komórki kadrowe Poczty Polskiej S.A., które wystąpią o wykonanie badań profilaktycznych. 2. Miejsce wykonywania usług z zakresu medycyny pracy: powiat gorzowski. 3. Przewidywana ilość usług/badań: w planowanym okresie trwania umowy została wskazana w Załączniku nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge, 85148000 Medizinische Analysedienste, 85148000 Medizinische Analysedienste
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie 70% wartości umowy. Wartość umowy może ulec zmniejszeniu maksymalnie o 30%. Niewykorzystanie wartości umowy w zakresie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, nie może stanowić podstawy do żadnych roszczeń finansowych i odszkodowawczych ze strony Wykonawcy, z tytułu niezrealizowania umowy. Ograniczenie wartości umowy nie wymaga zgody Wykonawcy i podpisywania aneksu do umowy.