See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sorbentu wapiennego
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: „Dostawy sorbentu wapiennego”, z podziałem na trzy części. Szczegółowa charakterystyka i parametry techniczne wymagane przez Zamawiającego zostały określone we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 155105-2026
Interne Kennung: PZP/TW/10552/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44921000 Kalkstein und Gips
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Mączka kamienia wapiennego dla potrzeb El. Jaworzno III oraz Łaziska
Beschreibung: Dostawa mączki kamienia wapiennego - granulacja 0-0,08 mm. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: PZP/TW/10552/2025 - Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Piasek kamienia wapiennego dla potrzeb El. Łagisza, Siersza oraz Jaworzno II
Beschreibung: Dostawa piasku kamienia wapiennego - granulacja 0,1-0,4 mm. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: PZP/TW/10552/2025 - Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Mączka kamienia wapiennego dla potrzeb El. Nowe Jaworzno
Beschreibung: Dostawa mączki kamienia wapiennego - granulacja 0-0,08 mm. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: PZP/TW/10552/2025 - Część III