400564-2026 - Ergebnis
Tschechien – Umzugsdienste – DNS na zajištění stěhovacích služeb
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS na zajištění stěhovacích služeb
BeschreibungZavedení dynamického nákupního systému (DNS) na stěhovací služby, na dobu neurčitou, dle aktuálních potřeb. Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS bude zajištění stěhovacích služeb spočívajících ve stěhování movitého majetku, a to zejména kancelářského a sedacího majetku, IT techniky, elektrospotřebičů, trezorů, kartoték a spisů, včetně zabalení do vlastních obalových materiálů, dále odvozu nepotřebného majetku státu, vyřazeného majetku a jeho uložení na určeném místě a splnění dalších s tím souvisejících závazků. Detailní specifikace předmětu plnění, obchodní podmínky a požadované parametry služeb budou specifikovány vždy ve výzvě k podání nabídek na plnění dílčí veřejné zakázky ve smyslu § 141 zákona. Objemy jednotlivých dílčích veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS zadavatel předpokládá od jednotek až po tisíce jednotlivých položek v rámci konkrétní dílčí veřejné zakázky. Dílčí veřejné zakázky budou vyhlašovány v předem neurčených nepravidelných časových intervalech odvislých zejména od provozních potřeb, kdy je předpoklad, že paralelně bude vyhlášeno i více výzev najednou v aktuálním čase.
Interne KennungZSMV-00541/VZ-2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
5. Los
LosLOT-0001