2. Verfahren
Verfahren
Titel: Havarijní stav technologie chlazení ledové plochy – náhrada kondenzátoru s chladičem
Beschreibung: Předmětem veřejné́ zakázky je dodávka a montáž kondenzační strany chlazení ledové plochy pro zimní stadion ve Strakonicích (včetně uvedení do provozu a zaškolení obsluhy) včetně souvisejících prací, dodávek a služeb nezbytných pro provedení a zajištění plné funkčnosti předmětu této veřejné zakázky, tj. montážních a drobných stavebních prací, elektroinstalačních prací, měření a regulace. Stávající odpařovací kondenzátory budou nahrazeny deskovým kondenzátorem. Kondenzátor bude chlazen proudící kapalinou chlazenou v odpařovacím chladiči. Odpařovací chladič je umístěn vedle stávající strojovny chlazení na betonové základové desce. Propojení deskového kondenzátoru a odpařovacího kondenzátoru bude provedeno tenkostěnným nerezovým potrubím. Oběhová čerpadla pro dopravu provozní kapaliny budou umístěna ve stávající strojovně chlazení. Oběhová čerpadla budou obsahovat frekvenční měniče. Jedno z dvojice čerpadel slouží jako záloha. Voda pro sprchování chladiče bude vedena v zemi v plastovém polyetylenovém potrubí od stávající nádrže s vodou. Voda pro sprchování bude dopravována oběhovým čerpadlem. Do okruhu bude instalován také chladič přehřátých par. Součástí veřejné zakázky je také příprava pro využití odpadního tepla, a to jak vysoko potenciálního, tak nízko potenciálního. Součástí dodávky je zhotovení betonové základové desky pro odpařovací chladič. Předmětem plnění je rovněž poskytování záručního servisu po dobu záruční lhůty.
Interne Kennung: 2026_chladič
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: S ohledem na havarijní stav technologie, jejíž oprava je předmětem této veřejné zakázky, zadavatel využil možnosti zkrácení lhůty pro podání nabídek dle ustanovení § 57 odst.2, písm. b) ZZVZ. Bližší odůvodnění v zadávací dokumentaci.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací řízení je zahájeno odeslání oznámení o zahájení zadávacího řízení do TED a VVZ. Zadavatel neuveřejnil předběžné oznámení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331230 Installation von Kühlanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku a. Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 Zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku spočívající v prodloužení doby plnění o dobu, po kterou trvá překážka, bránící v řádném plnění smlouvy. Překážkami způsobilými změnit závazek dle tohoto ustanovení smlouvy jsou překážky: i. v prodloužení doby zadávacího řízení, jež má za důsledek nemožnost splnění předmětu plnění v původním termínu, pokud toto prodloužení není způsobeno vinou vybraného dodavatele z důvodu jeho nespolupráce se zadavatelem.