2. Verfahren
Verfahren
Titel: Niraparib [2026–2029]
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky léčivého přípravku dle specifikace a za podmínek uvedených v přílohách č. 2 (Specifikace veřejné zakázky) a č. 3 (Vzor kupní smlouvy) zadávací dokumentace.
Interne Kennung: MOU 570 197
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení v nadlimitním režimu dle ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: ATC Účinná látka Síla a léková forma Velikost balení Měrná jednotka Počet měrných jednotek L01XK02 Niraparib 100 MG TBL FLM 56 TBL BAL 1200
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZD Příloha č. 3 čl. 2.3. Množství zboží je určeno přibližně. Ke stanovení přesného množství je oprávněn kupující, přičemž je oprávněn odebrat zboží v množství až o 50 % vyšším a až o 50 % nižším. čl. 10.8. Kupující si pro případ, že ke konci období dle čl. 4.1 smlouvy nebude schopen uzavřít novou smlouvu na dodávky zboží na základě nového výběrového nebo zadávacího řízení, vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ právo písemně jednorázově jednostranně prodloužit období dle čl. 4.1 smlouvy o 3 měsíce. Veškerá ostatní ustanovení smlouvy po dobu prodloužení zůstávají v platnosti a účinnosti beze změn.