See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en leveren van klein kantoorbenodigdheden 07/2026 - 06/2030
Beschreibung: Deze opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren van kantoormateriaal, voor de looptijd van 48 maanden.
Interne Kennung: PPP06V-2315/6215/2026251
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199000 Bürobedarf aus Papier und andere Artikel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026251_1