400669-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa materiałów zużywalnych i odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań równowagi kwasowo-zasadowej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów zużywalnych i odczynników wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań równowagi kwasowo-zasadowej.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem sukcesywną dostawę materiałów zużywalnych i odczynników dla wybranych oddziałów szpitalnych oraz Medycznego Laboratorium Diagnostycznego wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań równowagi kwasowo-zasadowej dla Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. przy ul. Jana Dekerta 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w: a) Załączniku nr 2.1 do SWZ – Formularz cenowy (odpowiednio do pakietu). b) Załączniku nr 2.2 do SWZ - Parametry techniczne (odpowiednio do pakietu). c) Załączniku nr 3 do SWZ – Projekt umowy – stanowiących odpowiednio załączniki do SWZ.
Interne KennungDZPU.2632.20.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungWykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zapewni dostawę materiałów zużywalnych i odczynników dla wybranych oddziałów szpitalnych oraz Medycznego Laboratorium Diagnostycznego wraz z dzierżawą analizatorów do wykonywania badań równowagi kwasowo-zasadowej dla Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. przy ul. Jana Dekerta 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w: a) Załączniku nr 2.1 do SWZ – Formularz cenowy b) Załączniku nr 2.2 do SWZ - Parametry techniczne c) Załączniku nr 3 do SWZ – Projekt umowy – stanowiących odpowiednio załączniki do SWZ.
Interne KennungDZPU.2632.20.2026-Pakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
Interne KennungDZPU.2632.20.2026-Pakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungWykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zapewni dostawę materiałów zużywalnych i odczynników dla wybranych oddziałów szpitalnych do wykonywania badań równowagi kwasowo-zasadowej dla Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. przy ul. Jana Dekerta 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w: a) Załączniku nr 2.1 do SWZ – Formularz cenowy b) Załączniku nr 2.2 do SWZ - Parametry techniczne c) Załączniku nr 3 do SWZ – Projekt umowy – stanowiących odpowiednio załączniki do SWZ.
Interne KennungDZPU.2632.20.2026-Pakiet 3