2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka teploměrů a sond
Beschreibung: Předmětem plnění bude dodávka nových nikdy nepoužitých teploměrů, sond a ochranných pouzder včetně ověření, které budou splňovat podmínky dle aktuální platné legislativy pro kontrolu teplot stanovených právními předpisy o potravinách a pokrmech používané kontrolními orgány v souladu s požadavky zadavatele stanovenými v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: SVS/2025/072937
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Rámcová dohoda s jedním účastníkem, bez obnovení soutěže.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38412000 Thermometer
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu v průběhu plnění veřejné zakázky na: a) změnit, případně doplnit místo plnění veřejné zakázky v rámci jednotlivých pracovišť Státní veterinární správy; b) změna typu teploměru - v případě, že jej výrobce přestane uvádět na trh, nahradí jej dodavatel aktualizovaným typem, který musí stále splňovat min. technické požadavky uvedené v Příloze č. 1 této zadávací dokumentace. Změna dodavatele dle § 100 odst. 2 ZZVZ viz ZD.