2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur van externen via een broker
Beschreibung: De Vervoerregio Amsterdam wenst een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de uitvoering van de werkzaamheden ten aanzien van de werving, (voor)selectie en/of administratieve afhandeling van externe inhuur en het bieden van ondersteuning in het minimaliseren van (arbeids)rechtelijke risico’s. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De behoefte aan externe inhuur is inherent dynamisch. De verwachting is dat de inhuurbehoefte zal bestaan uit 35 plaatsingen per jaar, totaal ca. 30.000 uren inhuur per jaar. De omvang van de opdracht is geraamd op ca. € 2.800.000 (exclusief btw) per jaar. Dit bedrag betreft de uurtarieven van de kandidaten inclusief de vaste opslag per uur. De totale omvang (inclusief eventuele verlengingen, waarmee de looptijd op maximaal 4 jaar komt) is geraamd op € 11.200.000 (excl. btw). De opdrachtwaarde over de totale looptijd van de overeenkomst wordt gemaximeerd op 150% van de geraamde omvang, zijnde € 16.800.000 (excl. btw). De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. opdrachtnemer kan hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Vervoerregio Amsterdam heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung, 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie voor meer informatie de aanbestedingsleidraad.