40074-2024 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Gartenbau – Świadczenie usług ogrodniczych na terenie Miasta Zakopane
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ogrodniczych na terenie Miasta Zakopane
Beschreibung: 1. Część 1 Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze na terenie Miasta Zakopane, polegające na: 1) zakładaniu i utrzymywaniu nasadzeń z roślinnością jednoroczną o szacunkowej powierzchni łącznej 554 m2 (rabaty i murki kwiatowe), 2) obsadzaniu i utrzymywaniu kwietników, donic i wież kwiatowych w szacunkowej ilości 265 szt., 3) zakładaniu i utrzymywaniu rabat z roślinnością trwałą (w tym bieżącym utrzymywaniu powierzchni ściółkowanych), o szacunkowej powierzchni łącznej 10 075 m2, 4) pielęgnacji żywopłotów o szacunkowej powierzchni łącznej 7 144 mb oraz krzewów o szacunkowej powierzchni łącznej 6 994 m2, 5) nawożeniu zieleńców o szacunkowej powierzchni łącznej 104 238 m2, 6) rekultywacji zieleńców, 7) utrzymywaniu miejsc pamięci narodowej, 8) sadzeniu żywopłotów oraz uzupełnianiu brakujących fragmentów żywopłotów, 9) utrzymaniu nawierzchni żwirowych o szacunkowej powierzchni 604 m2, 10) przewożeniu wież kwiatowych oraz donic betonowych i drewnianych, 11) przechowywaniu kwietników, donic, skrzynek oraz wież kwiatowych, zlokalizowanych na terenie miasta Zakopane, 12) zakładaniu i pielęgnacji nowych łąk kwietnych, o szacunkowej powierzchni 1m2, 13) pielęgnacji istniejących łąk kwietnych o szacunkowej powierzchni łącznej 1 345,50m2, 2. Część 2 Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze na terenie Miasta Zakopane, polegające na: 1) bieżącym utrzymywaniu czystości terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 293 479 m2, 2) jesiennym grabieniu terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 141 077 m2 oraz wiosennego grabienia terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 290 297 m2, 3) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 4-krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 87 449 m2, 4) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 4-krotnego koszenia na terenie Równi Krupowej dolnej oraz Parku im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego o szacunkowej powierzchni 64 136 m2, 5) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 3-krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 7 395 m2, 6) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 2-krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 22 717 m2, 7) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 1-krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 111 869 m2.
Interne Kennung: BZP.271.2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi ogrodnicze na terenie Miasta Zakopane - część 1
Beschreibung: Część 1 Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze na terenie Miasta Zakopane, polegające na: 1) zakładaniu i utrzymywaniu nasadzeń z roślinnością jednoroczną o szacunkowej powierzchni łącznej 554 m2 (rabaty i murki kwiatowe), 2) obsadzaniu i utrzymywaniu kwietników, donic i wież kwiatowych w szacunkowej ilości 265 szt., 3) zakładaniu i utrzymywaniu rabat z roślinnością trwałą (w tym bieżącym utrzymywaniu powierzchni ściółkowanych), o szacunkowej powierzchni łącznej 10 075 m2, 4) pielęgnacji żywopłotów o szacunkowej powierzchni łącznej 7 144 mb oraz krzewów o szacunkowej powierzchni łącznej 6 994 m2, 5) nawożeniu zieleńców o szacunkowej powierzchni łącznej 104 238 m2, 6) rekultywacji zieleńców, 7) utrzymywaniu miejsc pamięci narodowej, 8) sadzeniu żywopłotów oraz uzupełnianiu brakujących fragmentów żywopłotów, 9) utrzymaniu nawierzchni żwirowych o szacunkowej powierzchni 604 m2, 10) przewożeniu wież kwiatowych oraz donic betonowych i drewnianych, 11) przechowywaniu kwietników, donic, skrzynek oraz wież kwiatowych, zlokalizowanych na terenie miasta Zakopane, 12) zakładaniu i pielęgnacji nowych łąk kwietnych, o szacunkowej powierzchni 1m2, 13) pielęgnacji istniejących łąk kwietnych o szacunkowej powierzchni łącznej 1 345,50m2.
Interne Kennung: LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: Usługi ogrodnicze na terenie Miasta Zakopane - część 2
Beschreibung: Część 2 Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze na terenie Miasta Zakopane, polegające na: 1) bieżącym utrzymywaniu czystości terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 293 479 m2, 2) jesiennym grabieniu terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 141 077 m2 oraz wiosennego grabienia terenów zieleni miejskiej o szacunkowej powierzchni 290 297 m2, 3) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 4-krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 87 449 m2, 4) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 4-krotnego koszenia na terenie Równi Krupowej dolnej oraz Parku im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego o szacunkowej powierzchni 64 136 m2, 5) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 3-krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 7 395 m2, 6) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 2-krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 22 717 m2, 7) utrzymywaniu zieleńców miejskich przeznaczonych do 1-krotnego koszenia o szacunkowej powierzchni 111 869 m2.
Interne Kennung: LOT-0002