40077-2025 - Ergebnis
Polen – Erdgas – Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w 2025 roku na potrzeby obiektów oraz jednostek organizacyjnych Gminy Koluszki
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w 2025 roku na potrzeby obiektów oraz jednostek organizacyjnych Gminy Koluszki
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E, obejmująca sprzedaż oraz dystrybucję do obiektów oraz jednostek organizacyjnych Gminy Koluszki w 2025 roku
Interne Kennung: OPZ 271.70.(35).2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E, obejmująca sprzedaż oraz dystrybucję do obiektów oraz jednostek organizacyjnych Gminy Koluszki w 2025 roku
Interne Kennung: OPZ271.70.35.2024