40079-2026 - Ergebnis
Polen – Tiefgekühltes Gemüse – Sukcesywne dostawy mrożonek i ryb na rok 2026 - XII części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy mrożonek i ryb na rok 2026 - XII części
Interne KennungOAZ-ZP-I.261.7.20.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15229000 Tiefgekühlte Fischerzeugnisse, 15221000 Tiefgekühlter Fisch
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I: sukcesywne dostawy mrożonek
BeschreibungSukcesywne dostawy mrożonek do Przedszkola nr 5 w Lublinie, Przedszkola nr 10 w Lublinie, Przedszkola nr 15 w Lublinie, Przedszkola nr 19 w Lublinie, Przedszkola nr 25 w Lublinie, Przedszkola nr 43 w Lublinie, Przedszkola nr 65 w Lublinie, Przedszkola nr 74 w Lublinie, Bursy Szkolnej nr 1 w Lublinie, Bursy Szkolnej nr 3 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie, Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach niniejszego postępowania, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Projektowane postanowienia prawa opcji określone zostały w załączniku nr 40 do SWZ - wzór umowy
LosLOT-0002
TitelCzęść II: sukcesywne dostawy mrożonek
BeschreibungSukcesywne dostawy mrożonek do Przedszkola nr 2 w Lublinie, Przedszkola nr 56 w Lublinie, Przedszkola nr 58 w Lublinie, Przedszkola z Oddziałem Integracyjnym nr 70 w Lublinie, Przedszkola nr 75 w Lublinie, Przedszkola nr 76 w Lublinie, Przedszkola Specjalnego nr 11 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Lublinie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Zofii Sękowskiej w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Lublinie
LosLOT-0003
TitelCzęść III: sukcesywne dostawy mrożonek
BeschreibungSukcesywne dostawy mrożonek do Przedszkola nr 13 w Lublinie, Przedszkola nr 18 w Lublinie, Przedszkola nr 28 w Lublinie, Przedszkola nr 50 w Lublinie, Przedszkola nr 52 w Lublinie, Przedszkola nr 54 w Lublinie, Przedszkola nr 59 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie, Bursy Szkolnej nr 2 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Lublinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Lublinie
LosLOT-0004
TitelCzęść IV: sukcesywne dostawy mrożonek
BeschreibungSukcesywne dostawy mrożonek do Przedszkola nr 31 w Lublinie, Przedszkola nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie, Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 w Lublinie, Przedszkola Integracyjnego nr 39 w Lublinie, Przedszkola nr 45 w Lublinie, Przedszkola nr 46 w Lublinie, Przedszkola nr 47 w Lublinie, Przedszkola nr 48 w Lublinie, Przedszkola nr 57 w Lublinie, Przedszkola nr 63 w Lublinie, Przedszkola nr 69 w Lublinie, Przedszkola nr 73 w Lublinie, Przedszkola nr 77 w Lublinie, Przedszkola nr 81 w Lublinie, Zespołu Przedszkolnego nr 1 w Lublinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie
LosLOT-0005
TitelCzęść V: sukcesywne dostawy mrożonek
BeschreibungSukcesywne dostawy mrożonek do Przedszkola nr 7 w Lublinie, Przedszkola nr 9 w Lublinie, Przedszkola nr 32 w Lublinie, Bursy Szkolnej nr 5 w Lublinie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie, Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Lublinie, Zespołu Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
LosLOT-0006
TitelCzęść VI: sukcesywne dostawy mrożonek
BeschreibungSukcesywne dostawy mrożonek do Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Lublinie, Przedszkola nr 22 w Lublinie, Przedszkola nr 34 w Lublinie, Przedszkola nr 35 w Lublinie, Publicznego Przedszkola Integracyjnego nr 40 w Lublinie, Przedszkola nr 42 w Lublinie, Przedszkola nr 44 w Lublinie, Przedszkola nr 66 w Lublinie, Przedszkola nr 72 w Lublinie, Przedszkola nr 78 w Lublinie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 w Lublinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego w Lublinie
LosLOT-0007
TitelCzęść VII: sukcesywne dostawy ryb
BeschreibungSukcesywne dostawy ryb do Przedszkola nr 5 w Lublinie, Przedszkola nr 10 w Lublinie, Przedszkola nr 15 w Lublinie, Przedszkola nr 19 w Lublinie, Przedszkola nr 25 w Lublinie, Przedszkola nr 43 w Lublinie, Przedszkola nr 65 w Lublinie, Przedszkola nr 74 w Lublinie, Bursy Szkolnej nr 1 w Lublinie, Bursy Szkolnej nr 3 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie, Zespołu Szkół nr 12 w Lublinie
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15229000 Tiefgekühlte Fischerzeugnisse, 15221000 Tiefgekühlter Fisch
LosLOT-0008
TitelCzęść VIII: sukcesywne dostawy ryb
BeschreibungSukcesywne dostawy ryb do Przedszkola nr 2 w Lublinie, Przedszkola nr 56 w Lublinie, Przedszkola nr 58 w Lublinie, Przedszkola z Oddziałem Integracyjnym nr 70 w Lublinie, Przedszkola nr 75 w Lublinie, Przedszkola nr 76 w Lublinie, Przedszkola Specjalnego nr 11 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 48 im. Józefa Piłsudskiego w Lublinie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Lublinie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Zofii Sękowskiej w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza w Lublinie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 52 im. Marii Konopnickiej w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Lublinie
LosLOT-0009
TitelCzęść IX: sukcesywne dostawy ryb
BeschreibungSukcesywne dostawy ryb do Przedszkola nr 13 w Lublinie, Przedszkola nr 18 w Lublinie, Przedszkola nr 28 w Lublinie, Przedszkola nr 50 w Lublinie, Przedszkola nr 52 w Lublinie, Przedszkola nr 54 w Lublinie, Przedszkola nr 59 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie, Bursy Szkolnej nr 2 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego w Lublinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Lublinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Lublinie
LosLOT-0010
TitelCzęść X: sukcesywne dostawy ryb
BeschreibungSukcesywne dostawy ryb do Przedszkola nr 31 w Lublinie, Przedszkola nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie, Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 w Lublinie, Przedszkola Integracyjnego nr 39 w Lublinie, Przedszkola nr 45 w Lublinie, Przedszkola nr 46 w Lublinie, Przedszkola nr 47 w Lublinie, Przedszkola nr 48 w Lublinie, Przedszkola nr 57 w Lublinie, Przedszkola nr 63 w Lublinie, Przedszkola nr 69 w Lublinie, Przedszkola nr 73 w Lublinie, Przedszkola nr 77 w Lublinie, Przedszkola nr 81 w Lublinie, Zespołu Przedszkolnego nr 1 w Lublinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie
LosLOT-0011
TitelCzęść XI: sukcesywne dostawy ryb
BeschreibungSukcesywne dostawy ryb do Przedszkola nr 7 w Lublinie, Przedszkola nr 9 w Lublinie, Przedszkola nr 32 w Lublinie, Bursy Szkolnej nr 5 w Lublinie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie, Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Lublinie, Zespołu Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
LosLOT-0012
TitelCzęść XII: sukcesywne dostawy ryb
BeschreibungSukcesywne dostawy ryb do Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Lublinie, Przedszkola nr 22 w Lublinie, Przedszkola nr 34 w Lublinie, Przedszkola nr 35 w Lublinie, Publicznego Przedszkola Integracyjnego nr 40 w Lublinie, Przedszkola nr 42 w Lublinie, Przedszkola nr 44 w Lublinie, Przedszkola nr 66 w Lublinie, Przedszkola nr 72 w Lublinie, Przedszkola nr 78 w Lublinie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 w Lublinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Lublinie, Szkoły Podstawowej nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego w Lublinie