See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków OR KRUS w Lublinie i podległych Placówek Terenowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków OR KRUS w Lublinie oraz podległych Placówek Terenowych, wraz z praniem wertykali i wykonywaniem innych prac związanych z utrzymaniem porządku, w podziale na 4 części zamówienia. 2. Zamawiający podzielił zamówienie na następujące części i dopuszcza możliwość złożenia oferty częściowej na jedną lub więcej części: Część I – usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Oddziale Regionalnym Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Lublinie oraz 11 podległych Placówkach Terenowych tj. w PT w Kraśniku, Lubartowie, Łęcznej, Opolu Lubelskim, Piaskach, Puławach, Rykach, Janowie Lubelskim, Bełżycach, Kocku oraz Bychawie; Część II – usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Placówkach Terenowych KRUS w Biłgoraju, Zamościu, Hrubieszowie oraz Tomaszowie Lubelskim; Część III – usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Placówkach Terenowych KRUS w Chełmie, Krasnymstawie oraz Włodawie; Część IV – usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Placówkach Terenowych KRUS w Radzyniu Podlaskim, Białej Podlaskiej, Parczewie oraz Łukowie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II – Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (oddzielne dla każdej części zamówienia). 4. Do obowiązków Wykonawcy należy w szczególności: 1) wykonywanie usługi zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, w tym zaopatrzenie obiektów w środki czystości oraz środki higieniczne i zapachowe, 2) wykonywanie umowy przy użyciu własnych środków i narzędzi, 3) wykonywanie powierzonych prac terminowo i rzetelnie. 5. Wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy – Rozdział II SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 629738-2024
Interne Kennung: 0800-OP.261.6.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77314100 Anlegen von Rasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Oddziale Regionalnym Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Lublinie oraz 11 podległych Placówkach Terenowych tj. w PT w Kraśniku, Lubartowie, Łęcznej, Opolu Lubelskim, Piaskach, Puławach, Rykach, Janowie Lubelskim, Bełżycach, Kocku oraz Bychawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków OR KRUS w Lublinie oraz podległych Placówek Terenowych, wraz z praniem wertykali i wykonywaniem innych prac związanych z utrzymaniem porządku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II – Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (oddzielne dla każdej części zamówienia). 3. Do obowiązków Wykonawcy należy w szczególności: 1) wykonywanie usługi zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, w tym zaopatrzenie obiektów w środki czystości oraz środki higieniczne i zapachowe, 2) wykonywanie umowy przy użyciu własnych środków i narzędzi, 3) wykonywanie powierzonych prac terminowo i rzetelnie. 4. Wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy – Rozdział II SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Placówkach Terenowych KRUS w Biłgoraju, Zamościu, Hrubieszowie oraz Tomaszowie Lubelskim.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków Placówek Terenowych KRUS w Biłgoraju, Zamościu, Hrubieszowie oraz Tomaszowie Lubelskim, wraz z praniem wertykali i wykonywaniem innych prac związanych z utrzymaniem porządku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II – Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (oddzielne dla każdej części zamówienia). 3. Do obowiązków Wykonawcy należy w szczególności: 1) wykonywanie usługi zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, w tym zaopatrzenie obiektów w środki czystości oraz środki higieniczne i zapachowe, 2) wykonywanie umowy przy użyciu własnych środków i narzędzi, 3) wykonywanie powierzonych prac terminowo i rzetelnie. 4. Wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy – Rozdział II SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Placówkach Terenowych KRUS w Chełmie, Krasnymstawie oraz Włodawie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków Placówek Terenowych KRUS w Chełmie, Krasnymstawie oraz we Włodawie wraz z praniem wertykali i wykonywaniem innych prac związanych z utrzymaniem porządku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II – Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (oddzielne dla każdej części zamówienia). 3. Do obowiązków Wykonawcy należy w szczególności: 1) wykonywanie usługi zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, w tym zaopatrzenie obiektów w środki czystości oraz środki higieniczne i zapachowe, 2) wykonywanie umowy przy użyciu własnych środków i narzędzi, 3) wykonywanie powierzonych prac terminowo i rzetelnie. 4. Wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy – Rozdział II SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Placówkach Terenowych KRUS w Radzyniu Podlaskim, Białej Podlaskiej, Parczewie oraz Łukowie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków Placówek Terenowych KRUS w Radzyniu Podlaskim, Białej Podlaskiej, Parczewie oraz Łukowie wraz z praniem wertykali i wykonywaniem innych prac związanych z utrzymaniem porządku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Rozdział II – Załącznik nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (oddzielne dla każdej części zamówienia). 3. Do obowiązków Wykonawcy należy w szczególności: 1) wykonywanie usługi zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, w tym zaopatrzenie obiektów w środki czystości oraz środki higieniczne i zapachowe, 2) wykonywanie umowy przy użyciu własnych środków i narzędzi, 3) wykonywanie powierzonych prac terminowo i rzetelnie. 4. Wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy – Rozdział II SWZ.
Interne Kennung: Część 4