400862-2026 - Ergebnis
Tschechien – Hochspannungskabel – CM25045_KABEL 110KV TR Moravský Beroun
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCM25045_KABEL 110KV TR Moravský Beroun
BeschreibungPředmět veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávky kabelu 110 kV pro realizaci stavby „Moravský Beroun, nová TR 110/22 kV (IE-12-8008609) včetně dodávky a montáže 12 ks venkovních kabelových koncovek a 12 ks jednofázových GIS konektorů společně se zásuvnými částmi, 4 ks 3P link boxů, jejich propojení se stíněním koncovek 110 kV na přechodových stožárech a 4 ks 3P uzemňovacích skříněk včetně jejich propojení se stíněním konektorů 110 kV u GIS na konstrukcích v kabelovém prostoru rozvodny 110 kV. Předmětem dodávky budou také spony a příchytky.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSystém kvalifikace Kabel 110kV
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321300 Hochspannungskabel
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungCM25045