See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ oraz w kalkulacjach cenowych dla danej części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 175932-2026
Interne Kennung: ZZP.2380.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, CBŚP, BSWP, CBZC
Beschreibung: część nr 1 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, CBŚP, BSWP, CBZC
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Gniezno
Beschreibung: część nr 2 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Gniezno
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Grodzisk Wlkp.
Beschreibung: część nr 3 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Grodzisk Wlkp.
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Międzychód
Beschreibung: część nr 4 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Międzychód
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Nowy Tomyśl
Beschreibung: część nr 5 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Nowy Tomyśl
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Oborniki
Beschreibung: część nr 6 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Oborniki
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Szamotuły
Beschreibung: część nr 7 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Szamotuły
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Śrem
Beschreibung: część nr 8 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Śrem
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Środa Wlkp.
Beschreibung: część nr 9 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Środa Wlkp.
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Września
Beschreibung: część nr 10 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Września
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Piła
Beschreibung: część nr 11 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Piła
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Chodzież
Beschreibung: część nr 12 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Chodzież
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Czarnków
Beschreibung: część nr 13 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Czarnków
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Wągrowiec
Beschreibung: część nr 14 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Wągrowiec
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Złotów
Beschreibung: część nr 15 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Złotów
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KMP Kalisz oraz CBŚP w siedzibą w Kaliszu
Beschreibung: część nr 16 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KMP Kalisz oraz CBŚP w siedzibą w Kaliszu
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Jarocin
Beschreibung: część nr 17 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Jarocin
Los: LOT-0018
Titel: część nr 18 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Kępno
Beschreibung: część nr 18 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla PP Kępno
Los: LOT-0019
Titel: część nr 19 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Krotoszyn
Beschreibung: część nr 19 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Krotoszyn
Los: LOT-0020
Titel: część nr 20 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Ostrów Wlkp.
Beschreibung: część nr 20 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Ostrów Wlkp.
Los: LOT-0021
Titel: część nr 21 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Ostrzeszów
Beschreibung: część nr 21 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Ostrzeszów
Los: LOT-0022
Titel: część nr 22 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Pleszew
Beschreibung: część nr 22 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Pleszew
Los: LOT-0023
Titel: część nr 23 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KMP Leszno
Beschreibung: część nr 23 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KMP Leszno
Los: LOT-0024
Titel: część nr 24 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Gostyń
Beschreibung: część nr 24 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Gostyń
Los: LOT-0025
Titel: część nr 25 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Kościan
Beschreibung: część nr 25 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Kościan
Los: LOT-0026
Titel: część nr 26 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Rawicz
Beschreibung: część nr 26 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Rawicz
Los: LOT-0027
Titel: część nr 27 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Wolsztyn
Beschreibung: część nr 27 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Wolsztyn
Los: LOT-0028
Titel: część nr 28 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KMP Konin
Beschreibung: część nr 28 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KMP Konin
Los: LOT-0029
Titel: część nr 29 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Koło
Beschreibung: część nr 29 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Koło
Los: LOT-0030
Titel: część nr 30 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Słupca
Beschreibung: część nr 30 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Słupca
Los: LOT-0031
Titel: część nr 31 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Turek
Beschreibung: część nr 31 - usługi w zakresie profilaktycznej opieki zdrowotnej i innych świadczeń z zakresu medycyny pracy dla KPP Turek