See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa układu separacji powietrznej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę, ŁCR Marszów wraz z montażem układu separacji powietrznej z zastosowaniem separatora powietrznego na linii frakcji 80-260 mm celem wydzielenia odpadów lekkich (głównie folii), określonego i opisanego dokumentami zamówienia (dalej: „Separator” lub „Układ”). 2. Zamówienie obejmuje: 1) realizację przez Wykonawcę wszelkich działań, które doprowadzą do dostarczenia przez Wykonawcę, ŁCR Marszów Separatora spełniającego wszystkie wymagania określone dokumentami zamówienia w szczególności OPZ oraz PPU (Wykonawca nie musi być producentem, ani oficjalnym dystrybutorem [dealerem] Separatora), 2) dostarczenie przez Wykonawcę, ŁCR Marszów Separatora spełniającego wszystkie wymagania określone dokumentami zamówienia w szczególności OPZ oraz PPU, 3) przeniesienie na ŁCR Marszów prawa własności Separatora w momencie podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego bez uwag, nie później jednak niż do dnia wyznaczonego w§2 ust. 1 PPU, 4) realizację obowiązków gwarancyjnych oraz serwisowych, 5) realizację innych obowiązków określonych dokumentami zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 82635-2025
Interne Kennung: KZ.ŁCR.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323000 Technische Planungsleistungen für industrielle Verfahren und Produktionsabläufe, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001