2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sprzętu laboratoryjnego: Sprzedaż, dostawa, instalacja oraz uruchomienie laminaru embriologicznego KPO23
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż, dostawa i uruchomienie nowego laminaru embriologicznego (zwanego „komorą” lub „urządzeniem”) o parametrach i wyposażeniu wskazanych w SWZ. W ramach zamówienia podstawowego 1 sztuka urządzenia , w ramach prawa opcji dodatkowa 1 sztuka urządzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Istotne postanowienia umowy zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia – dostawa wraz z wniesieniem i instalacją do siedziby Zamawiającego, przy ul. Miecznikowa 1, 02-096 Warszawa.
Interne Kennung: ADZ.261.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Ofertę wraz oświadczeniami, o których mowa w Rozdziale VI SWZ, składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (wymagany kwalifikowany podpis elektroniczny) za pośrednictwem Platformy. 2. W przypadku braku możliwości otworzenia oferty, z przyczyn technicznych nie leżących po stronie Zamawiającego, spowodowanych przesłaniem pliku np. uszkodzonego, oferta zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za przesłanie pliku technicznie sprawnego (nieuszkodzonego). 3. Do oferty, którą stanowi wypełniony w wymaganym dla danej części przedmiotu zamówienia zakresie Formularz oferty (załącznik nr 3) należy załączyć: 3.1. oświadczenie/a, o których mowa w Rozdziale VI SWZ, 3.2. oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o którym mowa w Rozdziale V SWZ (jeżeli dotyczy), 3.3. przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w Rozdziale VIII SWZ, o ile były wymagane, 3.4. uzasadnienie zastrzeżenia tajemnicy przedsiębiorstwa, jeżeli wykonawca zastrzegł w ofercie informacje jako tajemnicę przedsiębiorstwa, 3.5. dokumenty potwierdzające wniesienie wadium, o ile było wymagane, 3.6. dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wykonawcy na zasadach określonych w Rozdziale VI pkt 6 SWZ. 4. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający przewiduje, że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z udziału w postępowaniu na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy, art. 109 ust. 1 pkt 6, 8 i 10 ustawy oraz na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 6. Wykaz oświadczeń i dokumentów, jakie mają złożyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz niepodlegania wykluczeniu z udziału w postępowaniu zawarte są w rozdziale VII SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42514000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Gasen, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: • • Zamawiający przewiduje realizację prawa opcji obejmującą dostawę, instalację i montaż 1 sztuki laminaru embriologicznego z wyposażeniem tego samego typu o specyfikacji wskazanej w podstawowym przedmiocie zamówienia. • Dostawa przedmiotu umowy obejmuje transport na adres ul. Miecznikowa 1, 02-096 Warszawa, instalację, montaż oraz pierwsze uruchomienie urządzenia. Zamawiający do instalacji i montażu przewiduje pomieszczenie z łatwiejszym dostępem do instalacji. • Zamawiający przewiduje podjęcie decyzji o ewentualnej realizacji prawa opcji do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy.