401114-2026 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – het ontwerp en de bouw van een nieuw magazijn en sociaal deel, de renovatie van een bestaande productiehal en magazijn en de omgevingsaanleg voor een projectsite gelegen in Tessenderlo-Ham
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelhet ontwerp en de bouw van een nieuw magazijn en sociaal deel, de renovatie van een bestaande productiehal en magazijn en de omgevingsaanleg voor een projectsite gelegen in Tessenderlo-Ham
Beschreibunghet ontwerp en de bouw van een nieuw magazijn en sociaal deel, de renovatie van een bestaande productiehal en magazijn en de omgevingsaanleg voor een projectsite gelegen in Tessenderlo-Ham
Interne KennungBEWEL VZW: 2026 ontwerp en bouw nieuw magazijn
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelBEWEL VZW: 2026 ontwerp en bouw nieuw magazijn - 1
Interne Kennung1