2. Verfahren
Verfahren
Titel: Půdní vestavba Gymnázium J. S. Machara Brandýs n. Labem - PD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace půdní vestavby Gymnázia J. S. Machara, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, příspěvkové organizace, v rozsahu dokumentace pro povolení stavby včetně projednání s dotčenými orgány státní správy a podání řádné žádosti o vydání povolení záměru včetně jeho vydání, projektové dokumentace pro provádění stavby. Součástí vypracování PD je výkon autorského dozoru a dalších souvisejících plnění. Zadavatel v rámci plnění veřejné zakázky požaduje i kompletní vyhotovení plánů aktuálního stavu budovy gymnázia v elektronické podobě, zpracování požárně bezpečnostního řešení celé budovy a protokolu určení vnějších vlivů.
Interne Kennung: P24V00002028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001