401159-2026 - Ergebnis
Polen – Mobile, modulare Containergebäude – Rozwój Systemu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Janikowo
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozwój Systemu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Janikowo
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn.: „Rozwój systemu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Janikowo”. W zakres zamówienia wchodzi dostawa i implementacja Systemu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na Terenie Gminy Janikowo polegająca na dostawie i montażu 5 szt. automatów służących do segregacji odpadów. Rozmieszczenie w określonych punktach na terenie osiedla Wilkońskiego w Janikowie ma ułatwić dostęp i wygodę dla mieszkańców do oddawania posegregowanych śmieci, a tym samym jeszcze bardziej zachęcić ich do dbania o środowisko. W zakres zamówienia wchodzi również budowa kompostowni odpadów zielonych ulegających biodegradacji oraz punktu przeładunkowego odpadów segregowanych, dostawa i montaż wagi samochodowej z kontenerem biurowym oraz roboty budowlane polegające na utwardzeniu terenu zgodnie z dokumentacją projektową oraz przedmiarem. Dokumenty te (dokumentacja projektowa oraz przedmiar) się wzajemnie uzupełniają. Zamieszczony przedmiar dotyczy wyłącznie prac związanych z budową kompostowni. Utwardzenie terenu w przedmiarze nie uwzględnia utwardzenia terenu pod automaty do śmieci. Dostawę i montaż automatów należy wycenić na podstawie opisu przedmiotu zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31711100 Elektronische Bauteile, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 42914000 Recyclingvorrichtungen, 42923110 Wiegeeinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy