2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: het adviseren over en het leveren, monteren en onderhouden van zowel nieuw als circulair school- en kantoormeubilair, op basis van koop of (alleen ter overbrugging) op basis van huur. Het inzetten van circulair meubilair is uitgangspunt. Daarnaast maakt het invulling geven aan projecten onderdeel uit van de opdracht. Hierbij wordt onder andere gedacht aan het creëren van inrichtingsplannen (indien van toepassing in samenwerking met de interieurarchitect van opdrachtgever), plannen voor hergebruik van meubilair en plannen voor het refurbishen van meubilair. Optioneel kan Yonder maatwerkmeubilair afnemen binnen deze raamovereenkomst, maar Yonder behoudt zich het recht voor maatwerkmeubilair bij andere opdrachtnemers af te nemen. De omvang van de opdracht varieert per schooljaar. De afgelopen jaren is de aanschaf van meubilair geweest: 2020: circa € 630.000 inclusief btw 2021: circa € 300.000 inclusief btw 2022: circa € 740.000 inclusief btw 2023: circa € 450.000 inclusief btw De omvang van het aangeschafte meubilair varieert erg in de hiervoor genoemde jaren. Dit is te verklaren doordat er een aantal projecten zijn geweest waarvoor grootschalig meubilair is ingekocht. Yonder werkt met het programma Bouw 2030. Binnen dat programma worden gebouwen gerealiseerd, uitgebreid en afgestoten. Er wordt gewerkt aan concentratie van de mbo-locaties op uiteindelijk twee campussen in Tilburg. Ten aanzien van het voortgezet onderwijs (vo) wordt er nieuwbouw gerealiseerd voor één van de vo-scholen. In verband met dit programma worden enkele grote aanschaffen voor meubilair verwacht rond 2026/2027. Er wordt een maximale waarde aan de opdracht gekoppeld. Deze bedraagt € 7.000.000,- inclusief btw. De maximale bedragen zijn dusdanig ingesteld dat Yonder de ruimte heeft om meer meubilair aan te schaffen, mocht dat nodig zijn. Aan de bedragen kunnen geen rechten worden ontleend. Indien hiervoor vermelde maximale waarde (ad € 7.000.000,- incl. btw) eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst (de maximale looptijd van de overeenkomst is 6 jaar), dan eindigt de raamovereenkomst van rechtswege op het moment dat deze waarde wordt bereikt. De opdracht wordt dan (voortijdig) opnieuw aanbesteed.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1