401220-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Gasgeräte – Vodíková plnící stanice Napajedla – II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVodíková plnící stanice Napajedla – II
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je výstavba technologického zařízení veřejné vodíkové plnící stanice s výkonem 50 kg/hod v areálu skupiny Solar Global umožňující plnění osobních automobilů (tlak 700 bar) i nákladních vozidel a autobusů (tlak 350 bar) pomocí dvou plnících pistolí. V rámci veřejné zakázky bude dodán funkční celek vodíkové plnicí stanice, který je umístěný vně budovy centrály zadavatele a je provázán s budovou a elektrolyzérem pomocí potrubních rozvodů a řídicího systému. Předmět veřejné zakázky je podrobněji specifikován v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39721410 Gasgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223720 Bau von Tankstellen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVodíková plnící stanice Napajedla – II