2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytovatel IT služeb
Beschreibung: Předmětem plnění Zakázky popsané v této zadávací dokumentaci je podpora a řešení služeb v oblastech: - REAKTIVNÍ PODPORA – řešení incidentů na lokální i vzdálené úrovni; - HOT-LINE PODPORA – telefonické poradenství a další služby po telefonu; - PROAKTIVNÍ PODPORA – změnové a rozvojové požadavky; - STRATEGICKÁ A PROCESNÍ PODPORA pro oblasti: Strategie ICT, Bezpečnost, Procesní podpora zajišťující kontinuální provoz ICT systémů. Bližší specifikace předmětu plnění Zakázky je uvedena přílohách ZD, které popisují spravované prostředí, kompetence požadované po dodavateli a smluvní závazky z toho vyplývající, zejm. pak v závazném vzoru smlouvy na plnění Zakázky, který tvoří Přílohu č. 4 ZD, a jejích příloh.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72700000 Computernetze, 72900000 Computer-Backup-Dienste und Katalogkonvertierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Poskytovatel IT služeb
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 Zákona vyhrazuje následující změny závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem: a) Cena za služby DPH se může změnit, pokud dojde ke změně příslušné sazby DPH. Pokud dojde ke zvýšení sazby DPH, bude cena za služby včetně DPH odpovídajícím způsobem zvýšena oproti ceně za služby uvedené v nabídce dodavatele. Pokud dojde ke snížení sazby DPH, bude cena za služby včetně DPH odpovídajícím způsobem snížena oproti ceně za služby uvedené v nabídce dodavatele. b) Cena za služby bude se bude upravovat o roční míru inflace, a to v rozsahu a za podmínek uvedených ve Smlouvě. c) Změny, které jsou ve smlouvě na plnění veřejné zakázky výslovně označeny jako změny závazku ve smyslu § 100 odst. 1 Zákona nebo které splňují náležitosti vyhrazené změny dle § 100 odst. 1 Zákona. Zadavatel si dále v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 Zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy ve formě změny v osobě vybraného dodavatele v průběhu prvních 4 let plnění Zakázky. Ke změně v osobě vybraného dodavatele může dojít v okamžiku, kdy bude smlouva na plnění Zakázky předčasně ukončena, dle podmínek stanovených v návrhu Smlouvy. Změna závazku ze Smlouvy v osobě vybraného dodavatele v průběhu plnění Zakázky je možná z následujících důvodů: a) dojde k ukončení závazku ze Smlouvy poskytovatelem (vybraným dodavatelem) v průběhu trvání Smlouvy z důvodů uvedených ve Smlouvě, nebo v obecně závazném právním předpisu; nebo b) dojde k ukončení závazku ze Smlouvy Zadavatelem výpovědí, nebo odstoupením od smlouvy v průběhu trvání plnění předmětu Zakázky v souladu s ustanovením § 223 Zákona či z důvodů uvedených ve Smlouvě, nebo v obecně závazném právním předpisu; nebo c) dojde k ukončení závazku ze Smlouvy dohodou. Ve výše uvedených případech bude změna poskytovatele (vybraného dodavatele) provedena tak, že bude uzavřena nová smlouva na plnění Zakázky s dodavatelem, jehož nabídka byla po konečném hodnocení druhá v pořadí. Nebude-li možno s takovým dodavatelem Smlouvu uzavřít, může být Smlouva uzavřena s dodavatelem, jehož nabídka byla po provedeném hodnocení další v pořadí, přičemž tento princip lze použít opakovaně, dokud nebude uzavřena smlouva s novým dodavatelem. Pro nového dodavatele zůstávají původní zadávací podmínky beze změny s tím, že rozsah plnění, které bude povinen nový dodavatel poskytnout, bude záviset na fázi plnění Smlouvy, ve které ukončil poskytování služeb původní dodavatel, resp. nový dodavatel plynule naváže na plnění Smlouvy původním dodavatelem. Ceny za jednotlivé činnosti budou ve Smlouvě s novým dodavatelem stanoveny podle jeho nabídky v rámci zadávacího řízení. Text Smlouvy s novým dodavatelem bude před uzavřením v případě potřeby upraven tak, aby zohledňoval skutečný rozsah požadovaných služeb a rovněž obsah případných dodatků ke Smlouvě s původním dodavatelem, a to v rozsahu, který bude relevantní i pro nového dodavatele. Nový dodavatel bude Zadavatelem vyzván k uzavření Smlouvy a k poskytnutí součinnosti při uzavření Smlouvy, včetně předložení příslušných dokladů před uzavřením Smlouvy, způsobem a v rozsahu přiměřeně odpovídajícím ustanovení čl. 20 ZD. V případě, že nový dodavatel nepředloží doklady nebo neuzavře Smlouvu v Zadavatelem stanovené lhůtě, případně ve lhůtě náhradní, pokud takovou Zadavatel z důležitých důvodů stanoví, vyzve Zadavatel k předložení dokladů a k uzavření Smlouvy dalšího dodavatele v pořadí. Zadavatel není povinen v případě ukončení Smlouvy s poskytovatelem přistoupit k uplatnění vyhrazené změny v osobě dodavatele.